تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
کد خبر: ۱۵۲۷۲۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: از ابتدای سال تاکنون10 هزار و 994 تن انواع اقلام شامل ذرت، جو، مرغ منجمد و گوشت قرمز در استان توزیع شده است.
هادی سلامات  اظهار کرد: از ابتدای امسال تا کنون 3986 تن محصول ذرت شامل ذرت داخلی و وارداتی به ترتیب با قیمت هر کیلوگرم 720 و 700 تومان توزیع شده است.
 
وی با اشاره به این‌که در این مدت 3057 تن محصول جو توزیع شده است، افزود: قیمت هر کیلوگرم جو 920 تومان بوده که محصول ذرت و جو بین تشکل‌های دامداری و مرغداری‌های استان توزیع شده است.
 
سلامات تصریح کرد: همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون 3804 تن مرغ منجمد با نرخ 5300 تومان درب سردخانه توزیع شده که خوزستان بالاترین میزان توزیع را دارد و از این نظر مقام نخست را در کشور به خود اختصاص داده است.
 
وی از توزیع 147 تن گوشت گوساله منجمد در این مدت خبرداد و گفت: هر کیلوگرم ران گوساله با قیمت 23 هزار تومان، هر کیلوگرم سردست 22 هزار تومان و هر کیلوگرم گردن 21 هزار تومان عرضه شده است

سلامات با بیان این‌که توزیع اقلام با هماهنگی ستاد تنظیم بازار و جهاد کشاورزی استان انجام می‌شود، اظهار کرد: توزیع این اقلام همچنان ادامه دارد و هر چقدر که نیاز بازار باشد آمادگی برای تامین و توزیع آن از سوی شرکت پشتیبانی امور دام وجود دارد.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر: