تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۸
کد خبر: ۱۵۲۷۷۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شادگان خبر داد:
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شادگان از افتتاح کلینیک متخصصان بیمارستان شهید معرفی‌زاده شادگان در آینده نزدیک خبر داد
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شادگان از افتتاح کلینیک متخصصان بیمارستان شهید معرفی‌زاده شادگان در آینده نزدیک خبر داد.

مهران غنوی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اهمیت خدمات‌رسانی به مردم و نیاز به یک ساختمان و تجهیزات لازم، ساختمان کلینیک متخصصان در بیمارستان شهید علی معرفی‌زاده احداث شد.

وی ادامه داد: پروژه ساختمان کلینک متخصصان در بیمارستان شهید علی معرفی‌زاده تا به امروز از نظر ساخت بیش از 90درصد پیشرفت داشته است و به یاری خداوند در آینده بسیار نزدیک افتتاح شده و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شادگان اعتبار این پروژه یادشده را 40 میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: تهیه و تجهیز وسایل موردنیاز اتاق عمل چشم که از بهترین برندهای به‌روز و جهانی خریداری شده  است، از دیگر اقداماتی بود که در هفته‌های گذشته اجرایی شد.

غنوی افزود: هزینه تجهیزاتی که برای اتاق عمل چشم خریداری شده است بیش از 810 میلیون ریال است.

وی  خاطرنشان کرد: با توجه به همین موضوع توانستیم سرد‌خانه زیر صفر و بالای صفر را در آشپزخانه بیمارستان شهید معرفی‌زاده احداث کنیم و این سردخانه هم اکنون مورد بهره‌برداری قرار گرفته است و همچنین سردخانه نگهداری اجساد نیز ساخته شده است و مجموعه هزینه برای این سردخانه‌ها بیش از بر 2/5  میلیارد ریال بوده است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شادگان بیان کرد: در حال حاضر به صورت روزانه بیش از 400نفر در بیمارستان شادگان توسط پزشکان متخصص و با تعرفه دولتی معاینه می‌شوند.

غنوی یادآور شد: حدود 73 خانه بهداشت و 13 مرکز بهداشتی، درمانی نیز تعمیرات اساسی و به‌سازی شدند که تعدادی از آنها در حال حاضر مورد بهره‌برداری قرار گرفته‌اند و برخی دیگر نیز به زودی افتتاح می‌شوند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شادگان با ذکر مثالی از فعالیت‌های صورت‌گرفته در حوزه بهداشت در این شهرستان، گفت: مرکز بهداشتی، درمانی روستای سالمی با هزینه‌ای بالغ بر2/4 میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار گرفته است، در مرکز بهداشت روستای شاولی نیز تمام ساختمان بهسازی و تعمیر و همه وسایل تجهیزاتی آن نیز خریداری شده است که هزینه بهسازی این ساختمان بیش از 2/7 میلیارد ریال بوده است.
مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار