تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۴
کد خبر: ۱۵۲۹۰۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
حدود 100 نفر از کارگران حوزه نگهداری شبکه کابل هوایی و کارمندان تلفن های ثابت اهواز در اعتراض به آنچه که پرداخت نشدن حقوق ومزایای خود عنوان کردند روز چهارشنبه در مقابل ساختمان شرکت مخابرات خوزستان در اهواز تجمع کردند
حدود 100 نفر از کارگران حوزه نگهداری شبکه کابل هوایی و کارمندان تلفن های ثابت اهواز در اعتراض به آنچه که پرداخت نشدن حقوق ومزایای خود عنوان کردند روز چهارشنبه در مقابل ساختمان شرکت مخابرات خوزستان در اهواز تجمع کردند.

روز چهارشنبه ، این کارگران برای دومین روز در هفته جاری است که تجمع اعتراضی برپا می کنند.

یکی از کارگران که خواست نام وی برده نشود بیان کرد: کارگران حوزه نگهداری شبکه کابل هوایی زیر نظر پیمانکاران کار می کنند و برخی از آنها از خرداد گذشته و برخی نیز معوقاتی از پارسال در زمینه حقوق و حق بیمه دارند.

وی گفت: این کارگران که بسیاری از آنها بالای 10 سال سابقه کار در این بخش را دارند همچنین خواستار تبدیل وضعیت شغلی و خارج شدن از حالت پیمانکاری هستند.

وی ادامه داد: پس از تجمع دیروز کارگران، مسئولان شرکت مخابرات خوزستان خبر از پرداخت مبلغی به پیمانکار دادند تا پیمانکار به هر نفر 10 میلیون ریال پرداخت کند.

مسئول روابط عمومی شرکت مخابرات خوزستان نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: مخابرات منطقه خوزستان برای نگهداری شبکه کابل هوایی و تلفن های ثابت کلانشهر اهواز با سه پیمانکار قرارداد حجمی منعقد کرده و بر اساس مفاد قرارداد ماهیانه مبالغی را به نامبردگان پرداخت می کند.

حمید رضا جلیلی گفت: با توجه به حجمی بودن قرارداد مدیریت هزینه مبالغ دریافتی به عهده پیمانکار بوده و از حدود اختیارات مخابرات نیست.

وی افزود: درخواست های صنفی کارگران از طریق اداره کار قابل پیگیری است و مخابرات به لحاظ همکاری تلاش دارد تا با تعامل با پیمانکاران مشکلات این افراد را حل کند.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار