تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۱
کد خبر: ۱۵۲۹۲۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مردم خوزستان در جهت لبیک‌گویی به سخنان رهبر معظم انقلاب در دفاع از مظلومان جهان پس از اقامه نماز جمعه این هفته در محکومیت کشتار مسلمانان میانمار تجمع می‌کنند
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: مردم خوزستان در جهت لبیک‌گویی به سخنان رهبر معظم انقلاب در دفاع از مظلومان جهان پس از اقامه نماز جمعه این هفته در محکومیت کشتار مسلمانان میانمار تجمع می‌کنند.

حجت‌الاسلام سیدلطف الله سپهر امروز در جلسه هماهنگی راهپیمایی حمایت از مسلمانان میانمار با بیان اینکه ظلم به مسلمانان میانمار ظلم به بشریت است، اظهار داشت: این اتفاقات به دلیل فاصله‌گیری از مکتب توحیدی و الهی است و بودائی‌هایی که توفیق خداپرستی از آنها سلب شده جنایت‌های بی‌رحمانه‌ای را علیه مسلمانان میانمار مرتکب شدند.

وی افزود: رفتار بودائیان در انسان‌کشی بی‌رحمانه مسلمانان میانمار، خیانت به بشریت است چرا که در نسل کشی مسلمانان میانمار نشانه‌ای از عطوفت، انسان دوستی در خلق و خوی قاتلان مشاهده نمی‌شود.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان با اشاره به حرکت‌های خودجوش تشکل‌های دانشجویی در محکومیت کشتار مسلمانان میانمار بیان کرد: این موضوع واکنش جمهوری اسلامی در سطح جهانی برای توقف کشتارها و احیای حقوق مسلمانان میانمار را به دنبال داشت.

وی به سخنان رهبر معظم انقلاب درباره رفتار بی‌رحمانه ارتش و مسئولان میانماری اشاره کرد و گفت: رهبری گلایه‌مندی شان را از سازمان‌های بین المللی و دولت‌های اسلامی بیان داشت و صریحا از دولت های اسلامی که با کشور میانمار ارتباط سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی دارند خواست تا از همه ظرفیت‌ها برای احیای حقوق مسلمانان میانماری استفاده کنند.

‌سپهر عنوان کرد: مردم خوزستان در جهت لبیک‌گویی به سخنان رهبر معظم انقلاب و بنا بر وظیفه شرعی، دینی و الهی در دفاع از مظلومان جهان پس از اقامه نماز جمعه هفته جاری تجمع آبرومندی در محکومیت کشتار مسلمانان میانمار خواهند داشت.

وی با بیان اینکه مسیر تجمع از مصلای امام خمینی(ره) اهواز تا چهارراه آبادان (جنب مقبره آیت الله بهبهانی) خواهد بود، افزود: امیداورم این حرکت تأثیر جهانی در پی داشته باشد.
مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر: