» خبر
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۶
کد خبر: ۱۵۴۳۵۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان:
رضایت اجتماعی یکی از موضوع‌های مهم در کشور است که به دلیل برخی مشکلات میانگین سطح رضایت اجتماعی در خوزستان پایین‌تر از استان‌های دیگر است / یکی از بخش‌های مهم در ایجاد نارضایتی اجتماعی بخش بهداشت و درمان است که به دلیل فوریت و اهمیت اگر نقصانی در این حوزه‌ها باشد بسیار بر این شاخص تأثیرگذار است
خوزنیوز: آئین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با حضور دکتر ایرج حریرچی قائم مقام وزیر و معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر علی‌حسین حسین‌زاده معاون سیاسی، اجتماعی استانداری خوزستان، اعضاء هیئت رئیسه، اعضای هیات علمی، دانشجویان و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز روز سه شنبه در تالار شهداء دانشگاه برگزار شد.

یکی از بخش‌های ایجاد نارضایتی اجتماعی بخش بهداشت و درمان است

به گزارش خوزنیوز؛ دکتر حسین زاده در ابتدا این مراسم ضمن تشکر از زحمات صادقانه دکتر اسماعیل ایدنی در طول مدت تصدی خود به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در 4 سال اخیر خدمات سلامت خوبی در استان انجام شده است.

حسین زاده در ادامه ضمن عرض تبریک به دکتر نظری و آرزوی موفقیت در دوران مسئولیت سنگینی که بر عهده وی گذاشته شده است، با تأکید بر برگزار ی انتخابات باشکوه که باعث افتخار کشور است، افزود: "طبق فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، پیروز انتخابات مردم بودند که حجت را بر ما تمام کرده اند. با توجه به مشکلات فراوان مردم، هیچ بهانه ای پذیرفته نیست". از این رو طی 4 سال آینده باید در راستای اشتغال زایی تلاش بیشتری صورت گیرد چرا که مردم از مسئولین انتظار عملکردی مناسب تری را دارند.

وی اذعان کرد: زمان به سرعت سپری می‌شود از خداوند مسألت دارم تا افرادی که در این پست‌ها و مقام‌ها قرار می‌گیرند بتوانند توشه‌ای برای آخرت خود جمع‌آوری کنند.
 
حسین زاده افزود: چهار سال فرصت پیش روی دولت تدبیر و امید است و مردم حجت را بر ما تمام کردند و دیگر هیچ بهانه‌ای وجود ندارد. اقتدار امروز ما حاصل اعتماد، مشارکت و حمایت مردم است و باید برای ارتقای شاخص‌هایی که در شأن ملت ایران نیست تلاش شود.

معاون سیاسی، اجتماعی استانداری خوزستان تأکید کرد: باید در چهار سال آینده به پیشرفت استان خوزستان و کشور کمک کنیم زیرا شاخص‌هایی وجود دارد که نگران‌کننده هستند و می‌توانند موجب بحران‌های اجتماعی شوند.
 
حسین‌زاده تصریح کرد: تفاوت روند اصلاح‌طلبانه و محافظه‌کارانه در این نهفته است که می‌توانیم در روند اصلاح‌طلبانه با کمک همه افرادی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند مشکلات مردم را برطرف کنیم.

 وی تصریح کرد: عدم تناسب ساختارها و سازمان‌ها با تکالیفشان موجب شده است که تأثیرگذاری عملکردها در استان دیده شود.

 معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان بیان کرد: ساختارهایی که شکل می‌گیرد به صورت یکسان برای همه استان‌های کشور طراحی و ابلاغ می‌شود ولی مسئولن استان خوزستان در مقایسه با مسئولان استان‌های دیگر چند برابر کار می‌کنند.
 
حسین‌زاده گفت: جمعیت شهرستان اهواز به تنهایی با جمعیت استان یزد و ایلام برابری می‌کند. استان خوزستان 27 شهرستان دارد و با استانی مثل قم که دارای دو شهرستان است بسیار تفاوت دارد. همچنین تنوع و پیچیدگی موضوعات در خوزستان قابل مقایسه با استان‌های دیگر نیست.

 وی در ادامه با بیان اینکه نباید یک برنامه برای همه استان‌ها طراحی کرد، افزود: خوزستان مسائل خاص خود را دارد. بندر امام که بخشی از شهرستان ماهشهر است دومین بندر بزرگ کشور محسوب می‌شود. حدود 300 کیلومتر مرز آبی یا حضور داعش در بیرون از مرزهای استان از جمله مشکلات خوزستان هستند که به تبع آن سایر دستگاه‌ها درگیر هستند.

 معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان تصریح کرد: رضایت اجتماعی یکی از موضوع‌های مهم در کشور است که به دلیل برخی مشکلات میانگین سطح رضایت اجتماعی در خوزستان پایین‌تر از استان‌های دیگر است.

 حسین‌زاده گفت: یکی از بخش‌های مهم در ایجاد نارضایتی اجتماعی بخش بهداشت و درمان است که به دلیل فوریت و اهمیت اگر نقصانی در این حوزه‌ها باشد بسیار بر این شاخص تأثیرگذار است و باید اولین اقدام در این زمینه انجام شود و از دکتر ایرج نظری خواهشمندم در این راستا با جدیت قدم بردارند.

رویکرد بنده در دوران مسیولیت در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، رویکرد آموزشی است

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در این مراسم بیان داشت: اگر به همت و همراهی تک تک اعضاء هیئت علمی و افراد تاثیرگذار استان نباشد نمی توانیم مشکلات سلامت استان را حل نمایم.

یکی از بخش‌های ایجاد نارضایتی اجتماعی بخش بهداشت و درمان است

دکتر ایرج نظری با بیان اینکه در سال های گذشته فعالیت های خوبی در بخش بهداشت و درمان در استان انجام شده است، خاطرنشان کرد: دست یاری به سمت تمام عزیزان می دهیم و آماده شنیدن هر گونه انتقاد و پیشنهاد جهت حل مشکلات سلامت استان هستیم.

نظری ادامه داد: رویکرد بنده در دوران مسیولیت در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، رویکرد آموزشی است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز عنوان داشت: امیدوارم با همکاری تمام اعضای جامعه دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بتوانم مسائل و مشکلات موجود در بخش بهداشت و درمان و آموزش سلامت را حل نمایم.
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار