تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۸
کد خبر: ۱۵۴۴۱۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مسئول تبلیغات کاروان سفینة النجاة اهواز:
مسئول تبلیغات کاروان سفینة النجاة اهواز گفت: بزرگترین کاروان پیاده اربعین حسینی از منطقه ملاشیه اهواز آغاز می‌شود
مسئول تبلیغات کاروان سفینة النجاة اهواز گفت: بزرگترین کاروان پیاده اربعین حسینی از منطقه ملاشیه اهواز آغاز می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین احمد سواری در نشست خبری که امروز با حضور خبرنگاران در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد، اظهار داشت: حرکت بزرگ پیاده روی اربعین حسینی از اهواز آغاز و جهانی شد، این موضوع نشان می‌دهد که چند نفر اولی که کار را شروع کردند با اخلاص بودند که کارشان با این وسعت گسترش یافت.

وی با بیان اینکه هر کاری که با اخلاص آغاز شود برکت دارد، افزود: با هماهنگی‌هایی که انجام شد هیئت‌ها، مساجد و مردم مناطق زیادی از اهواز در بزرگترین پیاده روی اربعین کشور حضور می‌یابند.

مسئول تبلیغات کاروان سفینة النجاة اهواز با تاکید بر این نکته که پیاده روی از مناطق محروم اهواز آغاز شد، تصریح کرد: این حرکت بزرگ نشان از ولایتمداری مردم خوزستان است که با جان و دل در مراسم اربعین حضور می‌یابند.

وی تاکید کرد: بزرگترین کاروان پیاده روی اربعین حسینی از منطقه ملاشیه اهواز آغاز می‌شود که اهالی شهرک رزمندگان، گلدشت، کوی سادات، کوی مندلی، کوی سیاحی، بنی هاشم، کوی علوی، نهضت‌آباد(لشکرآبا) کیانشهر، روستاهای مسیر تصفیه نیشکر، روستاهای مسیر الهایی، سه راه خرمشهر، زعفرانیه، روستای حردان، روستای شموس، روستای عیاشیه، روستای ام تمیر و روستاهای مسیر جاده امام صادق(ع) در آن حضور می‌یابند.

سواری خاطرنشان کرد: مردم خوزستان مهمان نواز هستند و از زوار امام حسین(ع) به خوبی استقبال می‌کنند به نیز همه مخارج کاروان سفینة النجاة اهواز توسط مردم و خیران تامین می‌شود.
مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار