تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۷
کد خبر: ۱۵۶۱۱۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
به دلیل بروز نقص فنی در پرواز شماره 4065 ماهشهر-اصفهان وپرواز شماره 4055 ماهشهر-تهران شرکت هواپیمایی زاگرس در فرودگاه ماهشهر، این 2 پرواز به ترتیب لغو و با تا تاخیر همراه است
رئیس روابط عمومی شرکت عملیات غیر صنعتی فرودگاه ماهشهر گفت: به دلیل بروز نقص فنی در پرواز شماره 4065 ماهشهر-اصفهان وپرواز شماره 4055 ماهشهر-تهران شرکت هواپیمایی زاگرس در فرودگاه ماهشهر، این 2 پرواز به ترتیب لغو و با تا تاخیر همراه است.

مسعود شعبان چهارشنبه شب اظهار کرد: پرواز شماره 4065 ساعت 17:30ماهشهر-اصفهان (زاگرس) فرودگاه ماهشهر که قصد برگشت مسافران اصفهان به ماهشهر را نیز داشت، عصر امروز به دلیل نقص فنی در بخش استارت پرواز لغو و هواپیما زمین گیر شد.

وی افزود: بعد از وقوع نقص فنی این هواپیما، کادر فنی متخصص این شرکت از تهران برای رفع نواقص عازم ماهشهر شدند.

رئیس روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی در ادامه از تاخیر پرواز شماره 4055 ماهشهر-تهران هواپیمایی زاگرس خبر داد و گفت: کادر فنی در تلاش برای کنسل نشدن این پرواز هستند، به دلیل پروسه زمان بر بودن رفع نقص فنی، پرواز ساعت 21 ماهشهر-تهران (زاگرس) نیز با تأخیر همراه خواهد بود.

بر این اساس نقص فنی در هر 2پرواز قبل از سوار شدن مسافران به هواپیما مشاهده شده است و مسافران پرواز شماره 4055 ماهشهر- تهران در انتظار بر طرف شدن نقص فنی و اعلام ساعت حرکت هستند .

فرودگاه ماهشهر تحت نظارت شرکت عملیات غیر صنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی بندرماهشهر فعالیت می کند.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار