تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
کد خبر: ۱۵۶۱۸۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون امنیت استاندار خبر داد:
معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان از بازگشت حدود 80 درصد زائران حسینی که از طریق مرزهای شلمچه و چذابه به کشور عراق سفر کرده بودند، خبر داد
معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان از بازگشت حدود 80 درصد زائران حسینی که از طریق مرزهای شلمچه و چذابه به کشور عراق سفر کرده بودند، خبر داد.
 
قدرت‌الله دهقان اظهار کرد: در مجموع یک میلیون و 170 هزار نفر از مرزهای شلمچه و چذابه در این ایام وارد کشور عراق شدند که تاکنون نزدیک به 80 درصد از این تعداد از طریق این دو مرز بازگشته‌اند.
 
وی ادامه داد: تاکنون 700 هزار زائر از طریق پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه به کشور بازگشته‌اند که از این تعداد حدود 270 هزار نفر مربوط به مرز چذابه و نزدیک به 400 هزار نفر مربوط به مرز شلمچه هستند.
 
معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان با بیان اینکه در حال حاضر روند تردد زائران در استان روان و خوب است، عنوان کرد: تمامی تدارکات برای استقبال از زواری که بازمی‌گردند، به ویژه در بحث حمل و نقل و تردد زائران و استقرار اتوبوس، مینی‌بوس و آمادگی چند رام قطار انجام شده است و زائران با آرامش کامل از مرزها به محل سکونت خود بازمی‌گردند.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار