تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶
کد خبر: ۱۵۶۲۵۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رییس مجمع نمایندگان خوزستان:
یکی از راه‌های خوبی که می‌توان استان خوزستان بخصوص شهرستان‌های شمال استان را از طریق شهرستان دزفول به استان‌های مرکزی همچون اصفهان و چهارمحال و بختیاری وصل کرد، احداث جاده پاشنه زاگرس است
رییس مجمع نمایندگان خوزستان با بیان اینکه تاکنون قطعه اول جاده پاشنه زاگرس  به طول ۷ کیلومتر احداث و به بهره‌برداری رسیده است و دیگر قطعه‌های این جاده که حدود ۱۴ کیلومتر است در مرحله مناقصه و انتخاب پیمانکار قرار دارند، گفت: امیدواریم شاهد افتتاح این جاده مهم و استراتژیک استان تا دو سال آینده باشیم.
 
عباس پاپی زاده اظهار کرد: یکی از راه‌های خوبی که می‌توان استان خوزستان بخصوص شهرستان‌های شمال استان را از طریق شهرستان دزفول به استان‌های مرکزی همچون اصفهان و چهارمحال و بختیاری وصل کرد، احداث جاده پاشنه زاگرس است.
 
وی افزود: با توجه به این‌که خوزستان به لحاظ جمعیت و پتانسیل در زمینه‌های مختلف از استان‌های مهم کشور است نیاز داریم راه‌ها و جاده‌های مواصلاتی را با استان‌های همجوار توسعه دهیم.
 
رییس مجمع نمایندگان خوزستان با بیان این‌که احداث جاده پاشنه زاگرس دارای اهمیت ویژه است، تصریح کرد: در این خصوص طی چند سال گذشته شاهد پیگیری‌های خوبی بودیم و حمایت‌های خوبی از سوی استان، وزارت راه و شهرسازی و وزارت نفت انجام شد تا شاهد عملیاتی شدن این جاده مهم در استان باشیم.
 
پاپی زاده ادامه داد: تاکنون قطعه اول این جاده به طول ۷ کیلومتر احداث و به بهره‌برداری رسیده است و دیگر قطعه‌های این جاده که حدود ۱۴ کیلومتر است در مرحله مناقصه و انتخاب پیمانکار قرار دارند.
 
وی با بیان این‌که تا چند هفته آینده برنده مناقصه دیگر قطعه جاده پاشنه زاگرس مشخص و عملیات اجرایی تا یک ماه آینده شروع می‌شود، خاطرنشان کرد: امیدواریم شاهد افتتاح این جاده مهم و استراتژیک استان تا دو سال آینده باشیم.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار