تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱
کد خبر: ۱۵۶۲۵۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
محمدیان :
اقبال محمدیان نماینده مردم رامهرمز و رامشیر از بکارنگرفتن نیرو‌های بومی در فعالیت‌های وزارت نفت در مناطق رامهرمز و رامشیر انتقاد کرد
نماینده مردم رامهرمز و رامشیر به اشاره به پیشنهادی به وزیر نفت درباره به کارگیری نیرو‌های بومی منطقه در فعالیت‌های وزارت نفت گفت: طبق این پیشنهاد عنوان شده، با وجود ۵۳۰ حلقه چاه نفت در رامهرمز و رامشیر دو نفر نیروی حراست بومی برای هر چاه نفت به کارگیری شود.

اقبال محمدیان نماینده مردم رامهرمز و رامشیر از بکارنگرفتن نیرو‌های بومی در فعالیت‌های وزارت نفت در مناطق رامهرمز و رامشیر انتقاد کرد.

وی با بیان اینکه به کارگیری نیرو‌های بومی منطقه در فعالیت‌های شرکت نفت در رامهرمز و رامشیر می‌تواند بسیار مفید باشد، افزود: بدون شک نیرو‌های بومی تعلق خاطر دارند و در صورت بکارگیری رضایت اجتماعی حاصل می‌شود. متاسفانه در حال حاضر نیرو‌های بومی منطقه با وجود فعالیت‌های گسترده شرکت نفت بیکار هستند.

عضو «کمیسیون عمران» مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حدود ۴۰ درصد از نفت کشور از منطقه رامهرمز و رامشیر استخراج می‌شود، تصریح کرد: این درحالی است که در این مناطق ۵۳۰ حلقه چاه نفت و سه مجتمع بزرگ نفتی مشغول به فعالیت هستند.

محمدیان در ادامه به اشاره به پیشنهادی به وزیر نفت درباره به کارگیری نیرو‌های بومی منطقه در فعالیت‌های وزارت نفت بیان داشت: طبق این پیشنهاد عنوان شده، با وجود ۵۳۰ حلقه چاه نفت در رامهرمز و رامشیر دو نفر نیروی حراست بومی برای هر چاه نفت به کارگیری شود که این مسئله می‌تواند زمینه اشتغال ۱۰۰۰ نفر را فراهم کند.

این نماینده مجلس اضافه کرد: در حال حاضر دستورات دراین زمینه از سوی وزیر نفت صادر شده، اما زیر مجموعه وزارت نفت در منطقه به این مسئله عمل نمی‌کند و برخی از مسئولان عنوان می‌کنند که به کارگیری این تعداد نیرو بار مالی دارد. در صورتی که این منابع را می‌توان از پیمانکار پروژه‌ها دریافت کرد.
مرجع / میزان
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار