تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۳
کد خبر: ۱۵۶۲۹۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
سرپرست فرمانداری شوش:
سرپرست فرمانداری شوش گفت: طرح مدیریت واحد شهری در بسیاری از کشورهای در حال توسعه در حال انجام است، انتظار داریم این طرح در شهرستان شوش نیز اجرا شود
مراسم تودیع و معارفه شهردار شهر حر با حضور سرپرست فرمانداری شوش و جمعی از مسئولان محلی در سالن اجتماعات فرمانداری این شهر برگزار شد.

عدنان غزی سرپرست فرمانداری شهرستان شوش در این مراسم اظهار داشت: شهرداری موسسه‌ای است که حوزه‌ی فعالیت آن تمامی بخش‌ها را در بر می‌گیرد.

وی گفت: اعضای شوراهای اسلامی باید ضمن مشورت گرفتن از یکدیگر از نظرات و پیشنهادات صاحبان اندیشه و کارشناسان در جهت پیشبرد امور و رفع مشکلات شهر استفاده کنند. انتخاب شما توسط مردم نتیجه اعتماد مردم به شما بوده است که باید جواب این اعتماد را با کار و تلاش شبانه روزی پاسخ داد.

سرپرست فرمانداری شوش افزود: خدمات رسانی به مردم به عنوان یکی از مهمترین کارهای دولت به شمار می‌رود. با تشکیل مدیریت واحد شهری بسیاری از مشکلات دولت در این خصوص مرتفع می‌شود.

غزی تصریح کرد: طرح مدیریت واحد شهری در بسیاری از کشورهای در حال توسعه در حال انجام است، انتظار داریم این طرح در شهرستان شوش نیز اجرا شود.

وی بیان‌کرد: شهردار و اعضای شورای شهر ضمن پیگیری کارها، در راستای خدمت صادقانه و بی منت برای مردم تلاش کنند چراکه رمز موفقیت مسئولان خدمات‌رسانی هرچه بهتر به مردم است.

سرپرست فرمانداری شوش گفت: مسئولان برای اینکه بتوانند مشکلات را شناسایی کنند باید در بین مردم حضور پیدا کنند. باید خود را در جایگاه مردم قرار داده تا ضمن شناسایی هر چه بهتر مشکلات نسبتدر راستای رفع آن قدم بردارند.

در پایان از زحمات " علی پورباقر" شهردار سابق تقدیر و "محمدرضا پاپی" شهردار سابق اندیمشک به عنوان شهردار جدید شهر حر منصوب شد.
مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار