تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
کد خبر: ۱۵۷۲۴۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
خوزنیوز: فراخوان همکاری در نویسندگی و ترجمه کتاب "سندروم ها و بیماری های مادرزادی" از سوی انجمن علمی دانشجویی ژنتیک بیوتکنولوژی منتشر شد.

به گزارش خوزنیوز؛ با توجه به نبود منبع مناسب به زبان فارسی در حوزه‌ی بیماری‌های مادرزادی، تهیه و نشر چنین کتابی ضروری به نظر می رسد. در همین راستا، انجمن علمی دانشجویی ژنتیک بیوتکنولوژی با نظارت پروفسور حمید گله‌داری متخصص ژنتیک مولکولی از آلمان، اقدام به انتشار فراخوان همکاری در پروژه تألیف، ترجمه و گردآوری کتاب سندروم ها و بیماری های مادرزادی نموده است. 

بنا به این گزارش، پس از بررسی‌های جامع و انتخاب رفرنس‌های مناسب در این زمینه، از دانشجویان علاقه‌مند و توانا در حوزه ترجمه و تألیف دعوت شده تا در تدوین این کتاب همکاری کنند. 

لازم به ذکر است که پایه اول شرط پذیرش عضو در این پروژه، تسلط به زبان انگلیسی به خصوص فنون ترجمه می‌باشد. کلیه دانشجویان توانمند می توانند مشخصات خود را به شماره تلفن همراه 09106339251 ارسال کرده و منتظر دعوت‌نامه جلسه هماهنگی نویسندگان باشند. برای دانشجویان خارج از کشور و سایر نقاط ایران که امکان حضور در جلسه هماهنگی مقدور نیست، شرح مباحث مطرح شده به اطلاع آنان خواهد رسید.

گفتنی است؛ نام تمامی افرادی که در این پروژه همکاری دارند، به عنوان نویسنده در کتاب ذکر خواهد شد و با توجه به تامین بودن منابع مالی چاپ این کتاب، با حمایت‌های ویژه پروفسور حمید گله داری، در سال جاری نسبت به چاپ کتاب اقدام خواهد شد.
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار