تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶
کد خبر: ۱۵۷۲۹۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی 'اسماعیل جلیلی' نمیانده سابق مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی را به عنوان معاون امور حقوقی و مجلس این وزارتخانه منصوب کرد
نماینده سابق مسجدسلیمان معاون امور حقوقی و مجلس وزارت اقتصاد شدوزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی 'اسماعیل جلیلی' نمیانده سابق مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی را به عنوان معاون امور حقوقی و مجلس این وزارتخانه منصوب کرد.

به نقل از تارنمای وزارت اموراقتصادی و دارایی، مسعود کرباسیان در این حکم از جلیلی خواست همه تلاش خود را با جلب توان تخصصی همکاران، کارشناسان و صاحبنظران به منظور انجام وظایف قانونی به ویژه برای تعامل سازنده و فعال با مجلس شورای اسلامی، اهداف و برنامه های مندرج در سند راهبردی آن معاونت، سیاست های ابلاغ شده اقتصاد مقاومتی، تبیین و اجرای ماموریت های محول به کار گیرد.

جلیلی نمایندگی دوره نهم مجلس شورای اسلامی از حوزه مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا، عضویت در هیات رییسه کمیسیون تولید ملی و اصل 44 قانون اساسی مجلس و همچنین مستشاری و فعالیت در حوزه نظارت مالی و بودجه ای دیوان محاسبات کشور را در کارنامه دارد.

عضویت و ریاست کمیسیون اقتصاد و توسعه پایدار مجمع مجالس آسیایی، عضویت در کمیسیون توسعه پایدار بین المجالس جهانی و نمایندگی در پارلمان های عضو سازمان تجارت جهانی از دیگر تجارب وی محسوب می شود.

جلیلی متولد 1346 در مسجد سلیمان است و مدرک دکترای مدیریت استراتژیک از دانشگاه تربیت مدرس دارد.

پیش از این سیدمصطفی رضوی عهده دار این سمت در وزارت امور اقتصادی و دارایی بود.
مرجع / ایرنا
برچسب ها: اسماعیل جلیلی
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار