تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
کد خبر: ۱۵۷۳۹۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
فرماندار شادگان:
فرماندار شادگان گفت: نرخ بیکاری ۴۲ درصدی شادگان برای همه تکان دهنده است.

احمد جعفری‌نسب امروز در چهارمین همایش روز ملی شادگان با حضور استاندار و جمعی از نمایندگان استان خوزستان اظهار داشت: امروز روز ملی شادگان است بنابراین باید از ظرفیت‌های شادگان گفته شود.

وی افزود: شادگان می‌تواند نقطه تحولی برای خوزستان باشد ولی هنوز از ظرفیت‌ها و استعدادهای این شهرستان استفاده نشده است.

فرماندار شادگان با بیان اینکه نرخ بیکاری 42 درصدی شادگان برای همه تکان دهنده است، بیان کرد: باید برای تحول شادگان تلاش کرد.

وی گفت: پس از چندین سال بندر و گمرک این شهرستان ایجاد شد و در همین چند ماه اخیر 200 نفر به سطح اشتغالزایی در شادگان افزایش یافته است.

جعفری‌نسب عنوان کرد: بازارچه ساماندهی کالاهای مرزی مصوبه سال 85 مجلس شورای اسلامی که در این شهرستان انجام نشده بود که نخستین فاز آن افتتاح شد و فاز دومش نیز در بهمن ماه امسال راه اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه فاز دوم این بازارچه سبب اشتغال‌زایی برای 200 نفر می‌شود، ادامه داد: اجازه ندادیم که برخی‌ها با مصوبات و آئین‌نامه‌ها جلوی استفاده مردم از مرز را بگیرند چرا که مردم مناطق مرزی می‌توانند 5 برابر از ظرفیت کالاهای مرزی استفاده کنند.

فرماندار شادگان با اشاره به اینکه برخی‌ها کارهایی می‌کنند که مردم از مرزها فراری شوند و این کار درست نیست، تصریح کرد: امروزه هیچ پروژه‌ای در شهرستان شادگان نداریم که متوقف شده باشد.
مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار