تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
کد خبر: ۱۵۹۰۸۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیر راه های روستایی راه و شهرسازی خوزستان:
به زودی عملیات اجرایی پروژه احداث جاده منصور آباد ـ زمان آباد شهرستان مسجدسلیمان آغاز خواهد شد
 مدیر راه های روستایی راه و شهرسازی خوزستان گفت: به زودی عملیات اجرایی پروژه احداث جاده منصور آباد ـ زمان آباد شهرستان مسجدسلیمان آغاز خواهد شد.

پویا دشتی زاده اظهار کرد: با تمهیدات صورت گرفته، به زودی عملیات اجرایی پروژه احداث جاده منصور آباد ـ زمان آباد شهرستان مسجدسلیمان آغاز خواهد شد.

وی افزود: راه روستایی منصور آباد که بیش از پنج روستا شامل چهارپاره، کریم آباد، امیر آباد و همچنین مسیر روستای زمان آباد که بیش از ۴۰۰ خانوار هستند را تحت پوشش قرار می دهد.

مدیر راه های روستایی راه و شهرسازی خوزستان تصریح کرد: این راه روستایی حدود ۹ کیلومتر طول دارد که با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال اجرایی می شود.

دشتی زاده با اشاره به اینکه هم اکنون پیمانکار مربوطه مشخص و عملیات اجرایی آن آغاز می شود، خبر داد: تا پیش از این مردم این روستاها برای انجام کارهای خود به دلیل نبود مسیر مناسب با مشکل روبرو بودند که با بهره برداری از آسفالت این مسیر از راه مناسب برخوردار می شوند.

وی در پایان گفت: شهرستان مسجدسلیمان با ۳۶ درصد برخورداری جزو کم برخوردارترین شهرستان های استان است که با برنامه ریزی های انجام شده طی سال آینده این رقم به ۴۵ درصد خواهد رسید.
مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار