تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
کد خبر: ۱۵۹۱۲۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
سرپرست فرمانداری شوش از شهرداری این شهر خواست تا در راستای ایجاد اشتغال نسبت به تسریع در راه‌اندازی بازارچه‌ خوداشتغالی ویژه بانوان اقدامات لازم را انجام دهد.

عدنان غزی سرپرست فرمانداری این شهرستان در نشست شورای اداری که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، ضمن تشکر از حضور و همراهی مردم در مراسم راهپیمایی روز جمعه 15 دی ماه اظهار داشت: مردم با حضور خود یک بار دیگر با آرمان‌های امام راحل (ره) و انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.

وی با اشاره به بازرسی‌های صورت گرفته توسط بازرسان فرمانداری از ادارات شهرستان گفت: مسئولان ادارات نباید در انجام کارهای خود دچار روزمرگی شوند.

سرپرست فرمانداری شوش تصریح کرد: نتایج بازرسی از ادارات قطعاً در ارزشیابی عملکرد مسئولان در پایان سال اعمال و به اداره کل مربوطه نیز ارسال می‌شود. 

غزی به ضرورت پاسخگویی هر چه مناسب‌تر مدیران به مردم اشاره کرد‌‌ و افزود: مردم به عنوان ولی نعمت ما باید مورد تکریم قرار گیرند، این امر نباید تنها به عنوان یک شعار باشد زیرا باید مشکلات مردم توسط مسئولان پیگیری و رفع شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان شوش بیان کرد: تمام نامه‌هایی که از فرمانداری به ادارات و دستگاه‌های اجرایی ارسال می‌شود، متاسفانه مسئولان جواب نامه‌ها را با تاخیر می‌دهند. 

وی به اختیارات معاون فرمانداری اشاره کرد و گفت: حرف معاون فرماندار، حرف شخص فرماندار است.

غزی از میزان جذب اعتبارات توسط مسئولان نیز انتقاد کرد‌ و‌ ادامه داد: روسای ادارات و دستگاه‌های اجرایی باید در جهت جذب حداکثری اعتبارات تخصیص تمام تلاش خود را انجام دهند.

رئیس شورای اداری شهرستان شوش از شهرداری این شهر خواست تا در راستای ایجاد اشتغال نسبت به تسریع در راه‌اندازی بازارچه‌ خود اشتغالی ویژه بانوان اقدامات لازم را انجام دهد.

وی بر حضور و شرکت روسای ادارات در نمازجمعه نیز تاکید کرد و گفت: مسئولان باید خود را در کنار مردم قرار داده چرا که هیچ گونه فاصله‌ای بین مردم و مسئولان قرار ندارد.

سرپرست فرمانداری شهرستان شوش به اصحاب رسانه و مطبوعات اشاره کرد و افزود: با توجه به نقش اساسی مطبوعات و رسانه در جامعه باید این قشر مورد توجه و حمایت قرار گیرند.
مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار