تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
کد خبر: ۱۶۰۷۳۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان لالی از افتتاح پروژه مجتمع آبرسانی روستایی احمد آباد برکه شهرستان لالی خبر داد و گفت: با بهره‌برداری از این پروژه در شهرستان لالی، آب شرب مورد نیاز این روستا پایدار شد . 
  
مرتضی مرادی اظهار کرد: پروژه تامین آب شرب پایدار و بهداشتی روستای احمدآباد برکه شهرستان لالی به عنوان پروژه تک روستایی و با تامین اعتبار از صندوق توسعه ملی به بهره‌برداری رسید. 

وی افزود: اعتبار هزینه شده در این پروژه 5 میلیارد ریال است و برای اجرای آن 2500 متر خط انتقال کارگزاری و دو منبع ذخیره 100 متر مکعبی احداث شده است. از محل چشمه برکه، اهالی روستای احمدآباد برکه از نعمت آب شرب پایدار و بهداشتی بهره‌مند شدند.
  
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان لالی ادامه داد: روستای احمدآباد برکه در 30 کیلومتری شهرستان لالی واقع است و جمعیتی بالغ بر 16 خانوار (140 نفر) را تحت پوشش دارد که پیش از افتتاح این طرح، اهالی روستای احمدآباد برکه با مشقت و به سختی آب موردنیاز خود را تامین می‌کردند.
  
مرادی خاطرنشان کرد: کارگزاری 2500 متر خط انتقال 3 اینچ، احداث یک کیلومتر جاده دسترسی در مناطق کوهستانی و سخت گذر، نصب یک دستگاه الکتروپمپ، نصب 2 دستگاه ترانسفورماتور برق، نصب 20 مورد اتصالات و احداث 2500 متر شبکه برق فشار قوی از جمله اقدامات انجام شده در این پروژه است.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار