تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
کد خبر: ۱۶۰۷۸۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
میرزاده مطرح کرد:
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به موضوعاتی همچون محیط زیست، گرما، سرما و گرد و غبار که موجب تعطیلی مدارس می‌شود، تصریح کرد: با تعطیلی مدارس نمی‌توان مشکلات را برطرف کرد.

سید حمایت میرزاده درباره تعطیلی‌های پی در پی مدارس در کشور، گفت: ما در میزان تعطیلی مدارس در آستانه نزدیک شدن به عنوان "شاگرد اولی" هستیم و این درحالی است که متاسفانه غیر از تعطیلات رسمی که در  تقویم رسمی به تعداد بالایی وجود دارد و منجر به تعطیلی مدارس در کشور می‌شود، تعطیلی‌های نانوشته در کشور نیز آن را مضاعف کرده است.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بطور مثال تعطیلاتی که بر مبنای تصمیم‌گیری‌های شورای یک شهر یا مسئولین سیاسی، امنیتی و اجتماعی و ... با محوریت موضوعاتی همچون محیط زیست، گرما، سرما و گرد و غبار موجب تعطیلی مدارس می‌شود نیز نیازمند ریشه‌یابی است زیرا بدیهی است با تعطیلی مدارس نمی‌توان مشکلات را برطرف کرد بلکه باید ریشه بحران‌های مختلف از جمله آلودگی، گرد و غبار، سرمازدگی و یخبندان را در کشور شناسایی و برطرف کرد.

وی با بیان اینکه گسست آموزشی با تعطیلی‌های پی درپی مدارس فوق العاده نگران کننده است، افزود: تعطیلی  مدارس مسائل کشور را حل نمی‌کند؛ باید ریشه آلودگی در کشور شناسایی شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه افت آموزشی نتیجه تعطیلی پی‌درپی مدارس است، یادآور شد: تعطیلی‌های نوشته و نانوشته مدارس نیازمند واکاوی است.
مرجع / خانه ملت
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار