تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۴
کد خبر: ۱۶۰۸۷۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیركل ورزش و جوانان خوزستان طی پیامی از جامعه ورزش و جوانان استان برای شركت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت كرد. 

افشین حیدری در آستانه سالگرد سی و نهمین پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران از جامعه  ورزش و جوانان خوزستان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد. در متن این پیام آمده است:

"يوم‌الله 22 بهمن يادمان حماسه پيروزي، روز استحكام پايه‌هاي انقلاب، روز تجديد ميثاق با آرمانهاي حضرت امام خمینی(ره)، بيعت مجدد با امام خامنه ای،رهبر معظم انقلاب و روز اداي احترام به مقام شهداي سرافراز و همه ايثارگراني است كه در پيروزي انقلاب و حفظ دستاوردهاي آن، مشاركت داشته‌اند.

ملت بیدار و هوشیار ایران اسلامی بار دیگر در راهپیمایی عظیم یوم‌الله 22 بهمن، ضمن نمایش اتحاد ملی و انسجام اسلامی مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی کوبیده و نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب می‌کند.

جامعه ورزش و جوانان استان خوزستان نیز اعم از کارکنان، ورزشكاران، پيشكسوتان، داوران، مربيان و نيز جوانان مؤمن و انقلابي شامل تشكّل ها و اعضاي سازمان هاي مردم نهاد که برای تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند بود،همگام با ديگر آحاد مردم خداجوی استان با حضور گسترده و یکپارچه خود در راهپیمایی 22 بهمن، بار دیگر در نمایش عزم و اقتدار ایران اسلامی خالق صحنه‌های ایستادگی و دلدادگی مردم به اسلام و انقلاب و حمایت از ولایت مطلقه فقیه خواهند بود."
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار