تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴
کد خبر: ۱۶۱۰۲۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیر روابط عمومی اداره‌کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: میزان غلظت گرد و غبار در اهواز در ساعت 12 امروز، به بیش از 57 برابر حد مجاز رسیده است. 

شهریار عسکری در خصوص میزان آلاینده‌های پدیده گرد و غبار امروز در خوزستان اظهار کرد: در پی وقوع پدیده گرد و غبار در خوزستان طبق آخرین اندازه‌گیری‌ها تا ساعت 12 امروز (سه‌شنبه 24 بهمن‌ماه) میزان ذرات ریزگرد در هوای اهواز 8600 میکروگرم بر مترمکعب بوده است.

وی افزود: با توجه به اینکه میزان حد مجاز آلاینده‌ها در هوا 150 میکروگرم بر مترمکعب است، اکنون غلظت گرد و غبار در اهواز بیش از 57 برابر حد مجاز است.

مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: همچنین میزان ریزگردها در ماهشهر 2127 میکروگرم بر مترمکعب، در امیدیه806  میکروگرم بر مترمکعب، در سوسنگرد 424 میکروگرم بر مترمکعب، در آبادان 745 میکروگرم بر مترمکعب، در شادگان 515 میکروگرم بر مترمکعب، در حمیدیه 2284 میکروگرم بر مترمکعب، در بهبهان 435 میکروگرم بر مترمکعب، در شوش 187 میکروگرم بر مترمکعب، در بندر امام 695میکروگرم بر مترمکعب، در هندیجان 1639 میکروگرم بر مترمکعب، در رامشیر 5822 میکروگرم بر مترمکعب، در دزفول142 میکروگرم بر مترمکعب و در خرمشهر 320 میکروگرم بر مترمکعب  در بندر امام 695 میکرو گرم بر متر مکعب اندازه‌گیری شده است.

عسکری بیان کرد: بدین ترتیب میزان غلظت ریزگردها در ماهشهر بیش از 14 برابر حد مجاز،در هندیجان بیش از 10 برابر حدمجاز، در حمیدیه بیش از 15 برابر حد مجاز و در رامشیر بیش تر 18 برابر حدمجاز رسیده است.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
سید سهراب
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
1
2
آقای مدیر هنر کردی آمار دادی نیاز به آمار نیست وجود غول خاک خود عیان است . شما و مدیران و استاندار متملق چه دردی از این مردم برداشته اید وجود مدیران نا لایق و ناتوان و منفعت طلب به مراتب از معظل دهشتناک سرطانزای خاک بدتر است چرا همراه مردم فریاد نمیزنید که استان میلیاردر و پر آب خوزستان فقیرترین و بدخترین استان ایران است .چرا سهم نفت و حق آبه را نمیگیرید ؟همین مردم 22 بهمن حمایت از نظام میکنند اما دارند خفه میشن و له میشن چرا؟این چه بی تدبیری و مدیریت مریض و نامردیست که مملکت را و استان را فرا گرفته ؟ ای دردا و اسفا از این همه نامردی و پستی...
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار