تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸
کد خبر: ۱۶۱۰۲۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیر عامل برق منطقه ای اهواز خبر داد:
مدیر عامل برق منطقه ای اهواز گفت: در لحظات اولیه بارش که یک جریان آب غلیظ از روی سطح مقرره ها رد می شود ممکن است سبب خاموشی های کوتاه مدت شود اما سبب خاموشی های طولانی و متعدد نخواهد شد.

محمود دشت بزرگ پیش از ظهر امروز در رابطه با پیش‌بینی‌های صورت گرفته مبنی بر اینکه پس از گردوخاک، وقوع باران احتمال قطعی برق را در برخی نواحی را به دنبال داشته باشد، اظهار کرد: بر اساس اطلاعات رسیده بنا است از اواخر امشب بارندگی‌های مناسبی در سطح استان مخصوصاً نواحی شمالی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود در اهواز در حد چند میلی‌متر بارندگی رخ دهد، گفت: چنانچه بارندگی به شکل معمول آغاز و ادامه پیدا کند شستشوی مقره ها به‌صورت صفرکلینینگ و طبیعی انجام می‌شود.

مدیرعامل برق منطقه‌ای اهواز بیان کرد: آلایندگی درصورتی‌که به شکل طبیعی و به‌وسیله بارندگی از شبکه‌ها شسته نشود  برای ما بار مالی زیادی دارد و برای شست‌وشو نیاز به نیروی انسانی زیادی داریم.

دشت بزرگ عنوان کرد: در لحظات اولیه بارش که یک جریان آب غلیظ از روی سطح مقره‌ها رد می‌شود ممکن است سبب خاموشی‌های کوتاه‌مدت شود اما سبب خاموشی‌های طولانی و متعدد نخواهد شد.

وی گفت: امیدوار هستیم همان‌گونه که تاکنون شبکه پایدار بوده تا چند روز آینده که پیش‌بینی‌هایی برای بارندگی شده است این پایداری را داشته باشیم.

دشت بزرگ بیان کرد: با توجه به اقدامات و بهینه‌سازی که ظرف یک سال گذشته در شبکه برق انجام شد، شرایط موجود در کوتاه‌مدت تهدید جدی نیست.

وی افزود: مگر اینکه ترکیبی از شرایط ناخواسته مانند بارندگی به‌صورت نم‌نم یا مه غلیظ که در این صورت باید منتظر وقوع حوادثی در شبکه باشیم.
مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار