تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
کد خبر: ۱۶۲۱۰۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز تذکر کتبی به وزیر نفت آقای زنگنه در خصوص عدم اجرای ماده ۴۷ برنامه توسعه ششم در جذب و اشتغال افراد بومی در فاز دوم پالایشگاه آبادان داده شد.

جلیل مختار اظهار کرد: امروز تذکر کتبی به وزیر نفت آقای زنگنه در خصوص عدم اجرای ماده ۴۷ برنامه توسعه ششم در جذب و اشتغال افراد بومی در فاز دوم پالایشگاه آبادان داده شد.

وی با اشاره به به‌کارگیری نیروهای غیربومی در فاز 2 پالایشگاه آبادان، بیان کرد: کارگروهی برای بررسی روند به‌کارگیری نیرو در این پالایشگاه تشکیل‌شده تا اطلاعات مربوط به جذب این افراد را موردبررسی و بازنگری قرار دهد.

 نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: آبادان به‌عنوان یک منطقه مرزی برای ارتقاء امنیت اجتماعی نیاز به ایجاد اشتغال دارد و فرصت‌های اشتغال باید به جوانان بومی منطقه اختصاص یابد تا با تأمین معیشت مردم، حاشیه امنی برای مرز و مرزداران ایجاد شود.

وی با اشاره به متن تذکر کتبی خود به وزیر نفت، عنوان کرد: با توجه به طرح تثبیت ظرفیت پالایشگاه آبادان به‌عنوان فاز دوم چرا باوجود نیروی متخصص بومی از بکار گیری نیروی بومی امتناع می‌کنند.

مختار عنوان کرد: مردم و به‌ویژه جوانان آبادانی بدانند که نمایندگان و مسئولان در کنار آن‌ها هستند تا با حمایت از بحث بومی‌گرایی بتوانیم موضوع نیاز آنان به اشتغال را رفع کنیم.
مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار