تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۱۶۲۱۷۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
در راستای همکاری ایرانسل و سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور؛
ایرانسل به مناسبت روز درختکاری پروژه کاشت 15هزار اصله نهال در پارک جنگلی جاجرود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، پروژه کاشت و نگهداری 15هزار اصله نهال به عنوان بخشی از کمپین «عدم استفاده از صورت‎‌حساب‌های کاغذی» با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، معاون عملیاتی شرکت ایرانسل، جمعی از مدیران سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، اصحاب رسانه و جمعی از کارکنان شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل آغاز  شد.

ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای کشور و اپراتور پیشرو در کسب رضایت مشتری پیش از این اعلام کرده بود قصد دارد مشترکان دائمی خود را به جایگزینی دریافت صورت‌حساب‌های دیجیتال به جای قبض‌های کاغذی با هدف جلوگیری از قطع بی‌رویه درختان و حفاظت از محیط زیست ترغیب کند.

مشترکان ایرانسل برای دریافت صورت‌حساب‌های خلاصه یا کامل خود مسیرهای جایگزین استفاده از نرم افزار کاربردی و نسخه وب «ایرانسل من»، پست الکترونیکی و پیامک را در اختیار دارند. همچنین مشترکان خطوط دائمی می‌توانند با وارد کردن کد دستوری #2*1*555* از میزان مصرف خود مطلع شوند.

فاز نخست پروژه درختکاری ایرانسل  با همکاری سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور  با کاشت 15 هزار اصله نهال در زمینی به مساحت 50 هکتار در پارک جنگلی جاجرود اجرا می‌شود و پس از آن ایرانسل به مدت دو سال آبیاری و نگهداری این نهال‌ها را به عهده خواهد گرفت.

در این پروژه با نظارت و کارشناسی سازمان منابع طبیعی گونه‌های مقاوم و بومی منطقه مانند «کاج تهران»، «سرو نقره‌ای»، «سنجد»، «ارغوان» و ... کاشته می‌شود.
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار