تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸
کد خبر: ۱۶۲۲۵۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
آئین گشایش دومین نمایشگاه عکس باغچهخوزنیوز: دومین نمایشگاه عکس باغچه، شنبه 19 اسفند ساعت 18 در کافه گالری 28 افتتاح خواهد شد.

موسسه فرهنگی هنری باغچه، این نمایشگاه را با 109 عکس از 80 عکاس منتخب دومین جشنواره عکس باغچه، برگزار می کند.

به گزارش دبیرخانه این جشنواره، بیش از 3000 عکس از 312 عکاس برای این رقابت ارسال شده بود که داوران جشنواره، آقای امین نظری، خانم ملک میراب زاده، آقای نوید ریحانی، آقای میعاد آخی و خانم زینب روستایی بعد از دیدن آثار دریافتی، 109 عکس از 80 عکاس را شایسته حضور در نمایشگاه دانستند.

لازم به ذکر است موسسه فرهنگی هنری باغچه این نمایشگاه را بدون حمایت بخش دولتی و با همکاری گروه تخصصی چاپ و کالای چاپ رسانه هنر (ابراهیم غلام‌زاده)، کافه گالری۲۸ (مهدی نیارشید)، دکتر آرزو تند قدم و چاپ ایرانیان (محمد خورشیدی) برگزار می کند.

بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است و علاقمندان برای دیدن آثار این نمایشگاه می توانند هر روز بین ساعت 12 ظهر تا 12 شب به آدرس اهواز، کیانپارس، طبقه فوقانی سینما هلال، کافه گالری 28 مراجعه کنند. این نمایشگاه تا 26 اسفند برپا خواهد بود. اسامی نفرات برگزیده این جشنواره نیز در مراسم اختتامیه اعلام خواهد شد.

بزودی از طریق صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام موسسه فرهنگی هنری باغچه به آدرس «@baghcheart» ساعت و روز دقیق مراسم اختتامیه اعلام خواهد شد.
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار