تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴
کد خبر: ۱۶۲۴۸۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی خوزستان خبر داد:
خوزنیوز: معاون مشارکت‌های مردمی و اشتغال بهزیستی استان خوزستان از برگزاری جشن عیدانه نیکوکاری درمراکز بهزیستی خوزستان خبر داد و گفت: به منظور جمع آوری کمک های مردمی و توزیع آن بین نیازمندان طرح جشن عیدانه نیکوکاری از 15 اسفند 96 تا پایان فروردین 97 برگزار می شود.

مهران کریمیان ضمن تبریک سال نو به هم وطنان خیر ونوع دوست اعلام کرد: ادارات و مجتمعات دولتی بهزیستی در سراسر شهرهای استان و شیرخوارگاه نگهداری ایتام بهزیستی واقع دراهواز، سپیدار، بلوار فنی و حرفه‌ای، جنب آتش‌نشانی از هم اکنون آماده دریافت نذورات وکمک‌های مردمی و رساندن آن به دست نیازمندان واقعی می باشد. 

وی  بیان داشت: در حال حاضر بهزیستی خوزستان با داشتن 140 مرکز توانبخشی و مراقبتی معلولان و 12 مرکز نگهداری ایتام و مراکز متعدد پیشگیری و اجتماعی، نیازمند مشارکت و همیاری آحاد مردم و خیرین برای خدمت رسانی هرچه مطلوب تر به جامعه هدف است.

کریمیان با اشاره به اینکه بیش از 30 هزار خانواده آسیب‌دیده و نیازمند و 80 هزار معلول در سراسر استان از خدمات حمایتی، اجتماعی، توانبخشی و پیشگیری این سازمان استفاده می‌کنند اظهار داشت: با وجود همه تلاش‌های صورت گرفته از سوی سازمان بهزیستی، به‌ دلیل آمار بالای جامعه تحت پوشش، وسعت آسیب‌های اجتماعی، نیازهای متعدد اقشار تحت پوشش و کمبود امکانات و منابع مالی این سازمان به تنهایی قادر به برطرف کردن همه مشکلات افراد تحت پوشش خود نیست و نیازمند یاری جدی و همت مردم خیر و نیک اندیش استان است.

معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی خوزستان هم چنین گفت: هم‌استانی‌های عزیز می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره حساب ۲۱۷۳۴۵۲۲۰۱۰۰۱ بانک ملی به‌ نام مشارکت‌های مردمی بهزیستی خوزستان و یا ازطریق شماره‌گیری کد #۱۴۰۰۰۰۴*۴*۷۳۳* و یا با ورود به درگاه الکترونیکی www.behzisty-khz.ir پرداخت کنند.

مهران کریمیان در پایان افزود: شماره تلفن های 06133380811 و 06132296039 آماده پاسخگویی به خیرین عزیز است.
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار