تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
کد خبر: ۱۶۳۵۶۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مسئول بسیج سازندگی خوزستان خبر داد:
مسئول بسیج سازندگی خوزستان گفت: محرومیت زدایی از احمدفداله در دستور کار سپاه خوزستان قرار گرفته و سپاه استان‌های چهارمحال و بختیاری، سمنان مازندران و لرستان در این مسیر همکاری می‌کنند.

بهرام ممبینی با اشاره به اینکه منطقه احمد فداله از مناطق محروم و دور افتاده شهرستان دزفول است، اظهار کرد: این منطقه تا کنون از زیر ساخت‌های اولیه مانند جاده، آب آشامیدنی سالم و برق بی نصیب مانده است.‎ برای نمونه از حدود 150 کیلومتر مسیر این منطقه 80 کیلومتر آن آسفالته نیست و مسیر صعب العبوری دارد.

وی افزود: از مشکلات این منطقه نداشتن آب آشامیدنی است که همواره تهیه آب برای مردم روستاها همراه با خسارت های جانی و مالی روبرو بوده است.

مسئول بسیج سازندگی خوزستان با بیان اینکه 2 سال پیش منطقه احمد فداله به عنوان یک منطقه کم برخوردار مورد توجه بسیج سازندگی قرار گرفت، عنوان کرد: باید توجه داشت که مقوله محرومیت زدایی از وظایف دولت است لذا امیدواریم دولت ما را در اجرا و تکمیل پروژه‌ها کمک کند.

وی با اشاره به برگزاری جلسه امروز با مدیریت سردار شاهوار در منطقه احمد فداله ، گفت: چهار استان مازندران، سمنان، چهار محال و بختیاری، لرستان برای کمک به سپاه استان خوزستان در رفع محدودیت این منطقه اعلام آمادگی کردند و طی این مدت مسکن مردم این روستاها را بازسازی و تجمیع کردیم.

وی بیان کرد: برنامه داریم تا مسیر مواصلاتی این منطقه را با حمایت بنیاد برکت و ستاد محرومیت زدایی سپاه  تکمیل کنیم. همچنین یکجانشینی روستاهای مشخص شده و همچنین بحث اشتغال زایی را در این منطقه دنبال کنیم.

دهستان احمد فداله از توابع بخش شهیون و در 120 کیلومتری مرکز شهرستان دزفول قرار دارد.
مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار