تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
کد خبر: ۱۶۳۶۴۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس اداره جهاد کشاورزی اندیمشک مطرح کرد:
 رئیس اداره جهاد کشاورزی اندیمشک با بیان اینکه برداشت محصول کلزا از ابتدای اردیبهشت آغاز می‌شود، گفت: تمهیدات لازم برای برداشت محصول کلزا در اندیمشک اندیشیده شد.

سید هدایت‌اله موسوی ظهر امروز در نشست شورای کشاورزی اندیمشک در سالن جلسات فرمانداری اندیمشک عنوان کرد: برای اولین‌بار،۱۰ هزار نفر در حوزه پرورش آبزیان و تولید محصولات کشاورزی به صورت روز آموزش دیده‌اند.  

وی با بیان اینکه تندباد و باران ابتدای هفته به چهار هزار هکتار از اراضی گندم شهرستان خسارت وارد آورد، افزود: تندباد اخیر ۷۵ درصد از مزارع گندم در شهرستان اندیمشک را با مشکل خوابیدگی روبرو کرد.

رئیس جهاد کشاورزی اندیمشک خسارت ناشی از تندباد و باران ابتدای هفته را۱۲۰ میلیارد ریال اعلام و اظهار کرد: در حدود ۵۰ درصد از راضی کشاورزی اندیمشک از خشکسالی و تندباد اخیر آسیب دیده‌اند.

وی گفت: در شهرستان اندیمشک با توجه به تنش‌های به وجود آمده ناشی از خشکسالی در مجموع بیش از ۶۰۰ هزار تن انواع محصول کشاورزی در سال زراعی تولید و برداشت شده و یا در روزهای آتی برداشت می‌شود.

موسوی با پیش‌بینی برداشت ۵۰۰ تن کلزا در مزارع شهرستان تصریح کرد: تمهیدات لازم برای برداشت محصول کلزا از سطح مزارع اندیشیده شده و از ابتدای اردیبهشت کار برداشت محصول کلزا در اندیمشک آغاز می‌شود.

رئیس اداره جهاد کشاورزی اندیمشک با بیان اینکه برداشت محصول گلزا از ابتدای اردیبهشت آغاز می‌شود، گفت: تمهیدات لازم برای برداشت محصول کلزا در اندیمشک اندیشیده شد.

وی اظهار کرد: شرایط مناسب برای خرید محصول در مزرعه فراهم آمده و تدابیر لازم برای حداقل ریزش محصول کلزا با توجه به اهمیت تولید این محصول برنامه‌ریزی شده است.
مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار