تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۸
کد خبر: ۱۶۳۶۷۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خوزستان مطرح کرد:
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: باران شدید موجب سیل و آب‌گرفتگی در برخی از شهرهای استان از جمله شهرهای لالی، باغملک، رامهرمز، مسجدسلیمان، گتوند و اندیکا شد.

علی خدادادی در رابطه با خسارت بارندگی‌های اخیر استان خوزستان اظهار کرد: باران شدید موجب سیل و آب‌گرفتگی در برخی از شهرهای استان از جمله شهرهای لالی، باغملک، رامهرمز، مسجدسلیمان، گتوند و اندیکا شد که این مسئله امدادرسانی توسط جمعیت هلال‌احمر را به دنبال داشت.

وی افزود: باران اخیر در اهواز نیز خساراتی را  به وجود آورد اما صدمات جانی که به امدادرسانی جمعیت هلال‌احمر نیاز داشته باشد رخ نداد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان با اشاره خسارات وارد شده در اهواز بیان کرد: باد و باران سبب وارد شدن خسارت به شبکه برق و شکستگی شاخه‌های درختان در مناطق سطح شهر شد.

خدادادی در تشریح امدادرسانی جمعیت هلال‌احمر در شهرهای استان گفت: به ۸ خانوار عشایری روستاهای سرگچ و پیرموسی باغملک  و 3 گردشگر در تپه‌های اطراف شهر میداوود امدادرسانی شد.

وی افزود: در شهر رامهرمز یک اتاق سنتی ساز واقع در  زمین کشاورزی در بخش مشراگه از توابع شهر رامشیر که بر اثر بارندگی تخریب شده بود امداد رسانی شد.

خدادادی با اشاره اثرات طوفان در ایجاد برخی حوادث گفت: در محور تاراز – چلو تعداد  ۱۶ خودرو به همراه ۶۰ سرنشین دچار حادثه شدند که در پایگاه تاراز توقف کردند.

وی عنوان کرد: در شهرهای مسجدسلیمان، گتوند و اندیکا نیز به دلیل باران‌های سیل آسا و آب‌گرفتگی معابر امدادرسانی به شهروندان و در شهر لالی امداد رسانی به عشایر کوچ رو که مناطق مختلف بخش‌هایی دچار آسیب  شده بودند توسط جمعیت هلال‌احمر صورت گرفت.
مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار