تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
کد خبر: ۱۶۵۱۲۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
نوبخت:
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: اعتباری بالغ بر دو هزار میلیارد ریال برای سبد غذایی خانوارهای جامعه هدف در ماه رمضان اختصاص یافته است.

محمد باقر نوبخت عصر پنجشنبه در نخستین روز سفر خود به خوزستان و پیش از برگزاری جلسه اقتصاد مقاومتی در اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دولت در راستای سیاست های فقر زدایی پرداخت یارانه های فروردین ماه را سر موقع انجام داده و در اردیبهشت ماه نیز در زمان مشخص یارانه ها را به حساب خانوار ها واریز می کند.

وی افزود: همچنین دولت باتوجه به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان، یک سبدغذایی ویژه را نیز به تمامی افرادی که تحت پوشش بوده و در جامعه هدف قرار گرفته اند، اختصاص می دهد.

معاون رئیس جمهوری گفت: اعتبار این سبد غذایی در سال گذشته یک هزار و 600 میلیارد ریال بود اما در سال جاری بالغ بر دو هزار میلیارد ریال به این کار اختصاص یافته است.

وی همچنین از عملکرد استاندار خوزستان تقدیر کرد و گفت: فعالیت های خوبی در سال های اخیر در زمینه جذب اعتبارات و کارهای عمرانی صورت گرفته که جا دارد از مدیریت استان تقدیر کرد.

نوبخت تصریح کرد:شریعتی یکی از مدیران عالی دولت در خوزستان است و این نگاه مثبت دولت به این استان است که مدیرشایسته ای را برای پیشرفت خوزستان در راس کار قرار داده است.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار