تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
کد خبر: ۱۶۵۲۶۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل حوزه استانداری خوزستان منصوب شد
استاندار خوزستان طی حکمی علی عماد را به عنوان مدیرکل حوزه استانداری این استان منصوب کرد.

غلامرضا شریعتی روز یکشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیرکل حوزه استانداری ضمن تقدیر از تلاش های سید لطف الله هاشمی گفت: عقب ماندگی های زیر ساختی و کاستی های استان باید با کمک معاونین و مدیران دستگاه های اجرایی رفع شود.

وی با اشاره به اینکه در طول چند سال گذشته مسئولان مختلف حوزه های ستادی همکاری خوبی برای پیشبرد اهداف داشته اند افزود: امیدواریم این رفتن و آمدن های مدیران و مسئولان باعث افزایش تجربیات آنها و در نهایت توسعه استان شود.

مدیر کل حوزه استانداری نیز در این آیین تصریح کرد : فعالیت های مقام عالی دولت در هر استانی موافقان و مخالفان خاص خود را دارد. برخی منتقدان منصف نیمه خالی و پر لیوان را با هم نگاه می کنند.

علی عماد افزود: برخی مخالفان بدون در نظر گرفتن اقدامات زیربنایی انجام شده در استان، بنابر منافع خود قضاوت می کنند. استانداری به انتقادات سازنده نیاز دارد اما اظهار نظرهایی که بر پایه انصاف باشد.

وی خاطر نشان کرد: برخی به حضور مستمر استاندار در بین مردم واکنش نشان داده و آن را نقد می کنند درحالی که این شیوه در بسیاری از کشورهای پیشرفته امری متداول است.

عماد با اشاره به اینکه خوزستان بیش از همیشه به تلاش مسئولان نیاز دارد یادآور شد: استان خوزستان در بسیاری مسائل زیرساختی از جمله فاضلاب، آب، برق و بهداشت و درمان معضل دارد که البته گام های خوبی برای رفع این مشکلات برداشته شده است.

اداره کل حوزه استاندار وظایف مختلفی از جمله: پیگیری، ساماندهی و تسهیل در روند انجام سریع و دقیق کلیه امور مربوط به دفتر استاندار، برقراری ارتباط و تعامل پویا و کارآمد با وزارتی ستاد وزارت کشور، برنامه ریزی و پیگیری برگزاری منظم و به موقع جلسات مصرح در قوانین موضوعه و نیز آماده سازی مطالب و اطلاعات مورد نیاز، برقراری ارتباط با واحدهای استانی دستگاه های دولتی در جهت تسریع در انجام وظایف و ماموریت های محوله، ایجاد زمینه های لازم برای انجام برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر وظایف و فعالیت های موظف استانداری، انجام وظایف امور دفتری استاندار و برقراری ارتباط و هماهنگی با حوزه مدیریت داخلی استانداری(معاونان، مدیران ستادی و مشاوران) و واحدهای استانی دستگاه های اجرایی، سازمان ها و نهادهای ذیربط، نظارت، هماهنگی و برنامه ریزی فعالیت هایی که به موجب تشکیلات مصوب تحت نظر استاندار انجام می پذیرد، برنامه ریزی و انجام هماهنگی های لازم در خصوص وظایف محوله با فرمانداری ها، بخشداری ها، شهرداری ها و دهیاری های استان، برنامه ریزی و هماهنگی لازم جهت دیدار و تشکیل جلسات مختلف با مقامات کشوری و لشکری در مرکز و هماهنگی ملاقات های استاندار را بر عهده دارد.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار