تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۴
کد خبر: ۱۶۵۳۵۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
پس از هفت سال توقف ، عملیات ساخت تنها خوابگاه ورزشی شهرستان گتوند از سرگرفته شد.

فرماندار شهرستان گتوند گفت: در سال 89 عملیات ساخت این خوابگاه آغاز شد اما به دلیل تامین نشدن اعتبار لازم روند ساخت آن در همان سال متوقف شد.

علی خدری غریبوند افزود: این پروژه با 600 متر مربع زیربنا با سازه فلزی در 2 طبقه ساخته می شود و برای ساخت آن هفت میلیارد و 300 میلیون ریال هزینه خواهد شد.

وی اضافه کرد: علاوه بر این خوابگاه ورزشی ، ساختمان اداره ورزش و جوانان گتوند نیز در مدت 9 ماه تکمیل می شود.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به برخی طرح های نیمه تمام در گتوند در بخش های مختلف گفت: مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی مشکلات و موانع طرح ها و پروژه های نیمه تمام را اعلام کنند تا مشکلات آنها پیگیری شود.

سهراب گیلانی افزود:برخی از این طرح ها از جمله استخر سرپوشیده گتوند بدلیل اشتباه در ساخت نیمه کاره رها شده اند و برای تکمیل و بهره برداری از آنها مشکلاتی وجود دارد که تلاش می شود با رفع موانع این طرح ها تکمیل و افتتاح شوند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گتوند نیز گفت: با احداث خوابگاه ورزشی بخشی از مشکلات ورزشکاران مرتفع و شرایط برای میزبانی مسابقات در این شهرستان فراهم می شود.

بهزاد جعفرزاده با اشاره به نصب کفپوش جدید و ضربه گیر دیوار بزرگترین سالن ورزشی گتوند افزود: کفپوش این سالن در سالهای اخیر تخریب شد که با 2 میلیارد ریال اعتبار در مدت 2 هفته کفپوش جدید و ضربه گیر دیوار سالن نصب می شود.

تامین زیر ساخت های ورزشی از مطالبات ورزشکاران شهرستان 74 هزار نفری گتوند است.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار