تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
کد خبر: ۱۶۵۴۶۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
نمایشگاهی از گزارش روند پروژه های اجرایی دولت در استان خوزستان روز چهارشنبه در استانداری خوزستان با حضور مسئولان برپا شد.

در این نمایشگاه گزارش تصویری بیش از 120 پروژه اجرایی دولت به نمایش درآمده است.

این پروژه ها در حوزه های مختلفی چون حوزه های زیرساختی آب و برق، مقابله با بیابان زایی، تثبت شن های روان، مقابله با کانون های ریزگرد، ساخت و تجهیز مدارس، ساخت زیرساختهای فاضلاب استان و .... است.

مدیر کل حوزه استاندار در حاشیه بازدید از این نمایشگاه در جمع خبرنگاران گفت: به دلیل اهمیت خاصی که دولت برای استان قایل است کارهای اساسی و بزرگی در طول سه تا چهار سال اخیر انجام داده است.

علی عماد با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی درخصوص اقدامات دولت بیان کرد: نمایشگاه می‌تواند فعالیتهای دولت را به خوبی و روشنی به مردم انتقال دهد و ابزار خوب و سریعی برای انتقال این اطلاعات به مردم است.

وی گفت: البته هنوز برای دستگاه های اجرایی این موضوع که نمایشگاه ابزاری کم هزینه برای اطلاع رسانی است جا نیفتاده است.

همچنین معاون پشتیبانی و نیروی انسانی استاندار نیز اظهار کرد: باید از هر ابزاری که می شود مردم را در جریان روند کارهای دولت قرار داد تا بدانند که خدمتگذاران آنها پیگیر مشکلاتشان هستند.

جمال عالمی نیسی توضیح داد: در افکار عمومی گاهی چنین خطور می کند که مسئولان از مشکلات مردم خبر ندارند و یا با آنها بیگانه هستند که برپایی چنین نمایشگاه هایی و ارتباط مستقیم با مردم و استفاده از فضای مجازی از جمله راههای اصلاح این نگرش است .

این نمایشگاه از امروز به مدت 10 روز در استانداری خوزستان برپا است.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار