تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
کد خبر: ۱۶۶۵۲۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
کانون پرورش فکری کودک و نوجوان استان خوزستان برگزار می‌کند
مسابقه عکاسی خوزنیوز: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان با موضوع روز قدس، مسابقه عکاسی ویژه‌ی کودکان و نوجوانان برگزار می‌کند.

به گزارش خوزنیوز؛ کانون با انتشار فراخوان مسابقه عکاسی " روز قدس از دریچه‌ی دوربین من" کودکان و نوجوانان 8 تا 18 سال را به عکاسی از وقایع و رویدادهای راهپیمایی روز جهانی قدس که 18 خردادماه سال جاری در شهرها و بخش‌های مختلف استان خوزستان برگزار می‌شود دعوت کرد.

در این مسابقه کودکان و نوجوانان علاقه‌مند می‌توانند با حضور در مسیر راهپیمایی منطقه خود اقدام به ثبت تصاویر جلوه‌های مختلف حماسه حضور مردم در این رویداد مهم کنند.

کودکان و نوجوانان 8 تا 18 سال هر کدام با هفت اثر می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند و تا 24 خردادماه 1397 مهلت دارند عکس‌های خود را با فرمت jpg، به آدرس پست الکترونیکی honari.mosabeght.kh@gmail.com متعلق به دبیرخانه این مسابقه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان ارسال کنند.

بر اساس این گزارش آثار برگزیده این مسابقه تیرماه 1397 در آیینی که در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مجتمع اهواز برگزار خواهد شد معرفی و تجلیل خواهند شد.
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار