تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
کد خبر: ۱۶۶۶۶۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
نماینده مردم ماهشهر در مجلس:
تصویب طرح FATF به نفع ایران نخواهد بودنماینده مردم ماهشهر در مجلس گفت: با توجه به اهدافی که آمریکا در منطقه دارد و به دلیل منافع متفاوتی که با آن‌ها داریم، تصویب طرح FATF به نفع ایران نخواهد بود.

علی گلمرادی دقایقی پیش اظهار کرد: با توجه به اهدافی که آمریکا در منطقه دارد و به دلیل منافع متفاوتی که با آن‌ها داریم، تصویب طرح FATF به نفع ایران نخواهد بود.

عضو کمیسون انرژی مجلس در ادامه افزود: برای جمهوری اسلامی صیانت از ملت و جبهه مقاومت حائز اهمیت است. ولی دشمن می‌خواهد با ایجاد ترس‌های واهی، گروه‌های ضد استکبار که می‌خواهند جلوی پیشرو‌ی‌های ظالمانه آمریکا را بگیرند محدود کند.

وی ادامه داد: چه کسی در دنیای امروز می‌تواند بگوید که این تنش‌ها و ناامنی ها در منطقه ریشه‌ای جز دخالت آمریکا و اسرائیل ندارد؟ وقتی بر همه ثابت شد که ریشه گروه‌های تروریستی مانند داعش، آمریکا بوده، این کنوانسیون‌های بین‌المللی کجا بوده‌اند؟

نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام در مجلس با تاکید بر اینکه نمی‌توان به تولید کنندگان تروریست اعتماد کرد، گفت: بنظر این نهادهایی که در پوشش های بشردوستانه به موضوعات ورود می کنند قصدی جز سوءاستفاده پشت پرده طرح های فرا ملی و منطقه ای ندارند و به همین دلایل به شدت با تصویب این طرح مخالف هستم.
مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار