تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
کد خبر: ۱۶۶۶۷۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
فرماندار شوشتر:
خوزنیوز: فرماندار شوشتر با اشاره به نرخ بالای بیکاری در شهرستان  گفت: دستگاهها و مراکز علمی جهت ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان باید با یکدیگر همکاری و مشارکت داشته باشند.

به گزارش خوزنیوز از شوشتر، حسین پنبه دانه پور در جلسه شورای اشتغال شهرستان شوشتر اظهار کرد: با توجه به اتفاقات گذشته متاسفانه نرخ بیکاری یا عدم اشتغال در سطح شهرستان شوشتر از نورم استانی بالاتر است.

وی با بیان اینکه باید به دنبال ایجاد اشتغال پایدار باشیم تصریح کرد: باید از ظرفیتها و پتانسیل های دانشگاهها و مراکز علمی برای اشتغال جوانان استفاده کنیم.

فرماندار شوشتر گفت: عدم اشتغال پیامدهایی نظیر بزهکاری، سرقت، ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی بسیاری را به دنبال دارد که متاسفانه این مسائل در یک دهه اخیر گریبانگیر شوشتر هم نیز شده است.

وی ضمن ابراز تاسف یادآور شد: آمار طلاق، اقدام به خودکشی، بزهکاری و .... اخیراً در شهرستان شوشتر بالا رفته که منشاء همه این معضلات علاوه بر رخنه های فرهنگی، مسئله عدم اشتغال است.

پنبه دانه پور در پایان خاطرنشان کرد: باید در حوزه اشتغال تصمیمات جدی گرفته شود و تمام دستگاهها همکاری و مشارکت داشته باشند. تا بتوانیم در این زمینه خروجی های مناسبی داشته باشیم.

خبرنگار: مریم جلودارپور
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار