تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
کد خبر: ۱۶۶۷۵۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان خبر داد:
یکی از ماموران زخمی شده در حادثه حمله 20 خرداد ماه به خودرو حامل زندانیان در جاده رامشیر - رامهرمز به شهادت رسید.

در 20 خرداد ماه سال جاری طی حمله مسلحانه‌ای که به ماشین حمل زندانیان در جاده رامشیر-رامهرمز به منظور متواری دادن متهمان صورت گرفت دو تن از نیروهای انتظامی زخمی شدند.

علی قاسم پور معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان در این خصوص اظهارکرد: یکی از مأموران زخمی شده در حادثه حمله به خودرو حامل زندانیان در جاده رامشیر - رامهرمز به شهادت رسید.

وی در این‌باره گفت: 20خردادماه دو تن از نیروهای انتظامی شهرستان رامشیر در حین انتقال متهمان از رامشیر به زندان رامهرمز توسط برادر متهم شرور با هویت (م_ن) در بین راه مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان عنوان کرد: به علت شدت جراحات وارده گروهبان یکم «نوید حقیقت شناس» در بیمارستان امام اهواز به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

قاسم پور با بیان اینکه متهمان موفق به فرار نشدند، گفت: سلاح کلت کمری سارق و موتور سیکلت شرور در زمان درگیری توسط شهید که راننده بوده با ضربه به فرد مهاجم کشف و ضبط شد.

وی افزود: شهید با آنکه چهار گلوله به بدنش اصابت کرده بود متهمان را با همان خودرو به زندان تحویل داد و اجازه فراری دادن متهمان را نداده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان بیان کرد: درحال شناسایی مخفیگاه متهم برای دستگیری او هستیم و نتیجه متعاقباً اعلام می‌شود.
مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار