تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳
کد خبر: ۱۶۶۷۹۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی خوزستان:
خوزنیوز: معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی خوزستان ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید فطر و تشکر از کمک های مردم خیر و نوع دوست استان در طول ماه مبارک رمضان اظهار کرد: همزمان با روز عید سعید فطر بهزیستی خوزستان اقدام به جمع‌آوری فطریه روزه‌داران خواهد کرد که در این زمینه تمهیداتی پیش‌بینی شده است.

مهران کریمیان بیان داشت: طبق قانون ، سازمان بهزیستی متولی سلامت اجتماعی در کشور است و این در حالیست که بدون مشارکت اجتماعی نمی‌توان اقدامات گسترده‌ای را انجام داد.

وی در این باره گفت: بهزیستی خوزستان به عنوان متولی امور ایتام، معلولین و نیازمندان با توجه به فتوای مراجع عظام تقلید و فتوای موکد مقام معظم رهبری در تاریخ 24 اردیبهشت 87 در خصوص جمع آوری فطریه و زکات، آمادگی دارد تا فطریه مردم روزه دار استان را جمع آوری و بین خانواده های تحت پوشش توزیع کند.

وی افزود: حدود 500 صندوق ثابت و سیار در 400 پایگاه در مساجد، مصلی ها، مکان های برگزاری نماز عید فطر سراسر استان آماده جمع آوری فطریه هم استانی های عزیز است و بیش از هزار نفر از کارکنان و افراد داوطلب وظیفه جمع آوری و تدارکات را بر عهده خواهند داشت.

کریمیان تصریح کرد: تمامی ادارات، مراکز و مجتمعات خدمات بهزیستی از روز چهارشنبه مورخ 23 خردادماه تا روز دوشنبه مورخ 28 خرداد ماه به مدت 5 روز پایگاه های ثابت جمع آوری فطریه و زکات هستند.

وی ادامه داد: شیرخوارگاه نگهداری ایتام بهزیستی به نشانی اهواز، سپیدار، بلوار فنی و حرفه ای، جنب تأمین اجتماعی، اداره بهزیستی شهرستان اهواز واقع در کمپلو، خ شیخ بهایی جنوبی، نبش کسایی، شماره تماس 06133790698، مجتمع خدمات بهزیستی 8 شهریور در زیباشهر، بلوار شهید دستغیب، روبه روی دبیرستان پسرانه سعدی و مجتمع خدمات بهزیستی شهدا به نشانی چهارصد دستگاه، جنب پارک علامه از مراکز و پایگاه های ثابت جمع آوری فطریه در روزهای ذکر شده هستند.

کریمیان همچنین افزود: هم‌استانی‌های عزیز می توانند از طریق شماره حساب ۲۱۷۳۴۵۲۲۰۱۰۰۱ بانک ملی به ‌نام مشارکت‌های مردمی بهزیستی خوزستان و یا با شماره‌گیری کد #۱۴۰۰۰۰۴*۴*۷۳۳* و یا با ورود به درگاه الکترونیکی www.behzisty-khz.ir اقدام به پرداخت فطریه و زکات اموال خود کنند و تلفن‌های 06133380811 و 06132296039 آماده پاسخگویی به خیرین عزیز است.

معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی خوزستان در پایان از ائمه جمعه و اعضای شورای زکات استان به دلیل همکاری با ادرات بهزیستی استان تشکر کرد.
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار