تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
کد خبر: ۱۶۸۲۷۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مسوول تیم اعزامی خوزستان به مسابقات ملی مهارت از اعزام 20 هنرجوی خوزستانی در 17 رشته به مسابقات ملی مهارت خبرداد. 

عبدالجلیل پورشب اظهار کرد: مسابقات مهارت هر ساله به صورت کشوری و هر دو سال یک بار به صورت جهانی برگزار می‌شود. در سال 97 هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت از 20 تا 28 تیرماه در استان البرز برگزار خواهد شد. این مسابقات امسال در 37 رشته فنی، خدماتی و فناوری اطلاعات برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه برگزیدگان مسابقات کشوری به مسابقات جهانی مهارت راه پیدا می‌کنند، افزود: در سال 2017 این مسابقات در ابوظبی و در سال 2019 در مسکو برگزار خواهد شد و ایران همواره از کشور‌های اول در این مسابقات بوده است.

مسوول تیم اعزامی خوزستان به مسابقات ملی مهارت ادامه داد: امسال از خوزستان 20 نفر برای شرکت در 17 رشته به مرحله کشوری اعزام خواهند شد که برخی از این رشته‌ها تیمی هستند و با سایر استان‌ها رقابت خواهند کرد. این برگزیدگان از بین حدود چهار هزار و 500 نفر در استان انتخاب شده‌اند.

پورشب در خصوص اردوهای آمادگی برگزیدگان اظهار کرد: این اردوها در فاصله مرحله شهرستانی تا استانی و استانی تا کشوری برگزار می‌شوند که برگزیدگان هر مرحله، این دوره‌ها را می‌گذرانند. اردوی آماده‌سازی استانی برگزیدگان مرحله کشوری، از مرداد سال گذشته تا تیرماه امسال در 12 شهرستان برگزار شد.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار