تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
کد خبر: ۱۶۹۷۹۹
تعداد نظرات: ۲ نظر
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به منظور  بازدید از تالاب هورالعظیم و کانون‌های ریزگرد وارد اهواز شد.

عیسی کلانتری امروز (۱۴ مردادماه) به منظور بازدید از تالاب هورالعظیم در پی آتش‌سوزی بخش عراقی این تالاب و همچنین بازدید از کانو‌ن‌های ریزگرد وارد اهواز شد.

بخش عراقی تالاب هورالعظیم از حدود یک ماه پیش دچار آتش‌سوزی شد که دود ناشی از سوختن نیزارهای این تالاب برای مردم شهرهای مرزی خوزستان و اهواز مشکلاتی ایجاد کرده است.

به منظور مهار آتش در تالاب، با هماهنگی وزارت کشور، وزارت امور خارجه و وزارت دفاع ایران، دو فروند بالگرد و یک فروند هواپیمای آبپاش در چندین مرحله به کانون‌های آتش‌سوزی در کشور عراق اعزام شدند. پس از آن در 3 مردادماه اعلام شد که آتش در بخش عراقی هورالعظیم مهار شده است. علی‌رغم این اقدامات پس از یکی دو روز مجددا بخش عراقی این تالاب دچار آتش‌سوزی شد که تاکنون ادامه دارد.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
مجتبی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۴
0
0
دیر هم اومده
ایشون باید سالی سه بار بیاد اینجا
حسن
|
-
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۴
0
0
آقای کلانتری این دسته گل شماست.این نتیجه بده بستان مدیریتی و امضاء محرمانه انتقال آب است.به عملکرد خود نگاه کنید.آه این مردم گریبانگیر شما میشود شک نکن.
خداوند بشررابرای زندگی کردن آفریدوشما این حداقل نیاز زندگی یعنی آب و هوا را از ما گرفتید.
نظم طبیعت داده خداوندی است که از عقل من وشما خارج است.خواستید آب رابه عدالت تقسیم کنید، کویر را سرسبز و باغات پسته را پر رونق کنید.الان هم کویر آب ندارد هم باغات پسته.ما سالهاست بی آب هستیم .بهترین زمینهای حاصلخیز را تبدیل به نمکزار کردیدو کشاورزی را در خوزستان نابود کردید.نه خبری از کشت برنج هست نه قامتی مانده بر نخلهایمان.به نیشکر که طرح آن را شمااجرائی کردید هم رحم نکردید.چرا؟چون عقل و تدبیر منطق شما نیست.
اینجا خوزستان است بهشت گم شده که به همت مدیرانی چون شما به جهنم تبدیل شد.گرمای جهنم را لمس کن و قدم در خوزستان بگذار.به (جهنم) خوش آمدی.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار