تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
کد خبر: ۱۶۹۹۱۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
خوزنیوز: فرمانده انتظامی استان از دستگیری عوامل آتش سوزي عابر بانک ها در شهرستان های اهواز ، کارون و دشت آزادگان خبر داد.

به گزارش خوزنیوز و به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سردار حیدر عباس زاده در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره آتش سوزي عابر بانک ها در نقاط مختلف شهرستان اهواز ، کارون و دشت آزادگان از اسفند ماه سال 96 تا پایان تیرماه 97 و ارسال مستندات آن به گروهک های تروریستی خارج از کشور و انتشار آن در شبکه های اجتماعی، دستورات لازم جهت دستگیری این عوامل ابلاغ شد.

 این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با بررسی جزئیات آتش سوزی توسط مأموران پلیس مشخص شد 2 راکب با يک دستگاه موتور سيکلت به صورت ناشناس اقدام به تخریب و آتش زدن عابر بانک ها می کردند و سپس از محل متواری می شدند.

سردار عباس زاده در ادامه افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی استان با اقدامات اطلاعاتي و تلاش مستمر شبانه روزي، چهار عامل اصلی اين شبکه وابسته به گروهک تروريستي را شناسايي و با هماهنگی مرجع قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

وی اذعان کرد: متهمان دستگیر شده در تحقیقات بعمل آمده به 16 فقره آتش زدن عابر بانک های سطح شهرستان های اهواز ، دشت آزادگان و کارون و ارسال مستندات آنها به خارج از کشور اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان با بیان اینکه متهمان جهت سیر مراحل قانونی راهی مرجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شدند، اظهار داشت: پليس خوزستان هرگز اجازه جولان و سركشي به افرادي كه به هر نحو قصد برهم زدن نظم عمومي جامعه يا انجام اعمال مجرمانه را دارند نخواهد داد و با اينگونه افراد برخورد قاطع و قانوني مي شود، ضمنا اشرافیت کامل بر مرتبطین با این شبکه وجود دارد و تحت رصد اطلاعاتی پلیس می باشند.
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار