تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
کد خبر: ۱۶۹۹۷۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
در راستای حمایت قضایی از سرمایه گذاری صورت گرفت
رئیس دادگستری شهرستان شوش با اشاره به کمیته حمایت از سرمایه گذاری در شهرستان شوش گفت: نتیجه برگزاری این کمیته اشتغال بیش از ۶ هزار نفر درحوزه کشت چغندر و کار در کارخانجات بوده است.
 
جعفری چگینی رئیس دادگستری شهرستان شوش با تاکید بر حمایت از تولید، سرمایه گذاری و اشتغال گفت: در راستای حمایت از کشاورزان و حل وفصل موضوع اختلاف شرکت کارخانه قند با پیمانکاران بیش از ۶ هزار نفر درحوزه کشت چغندر و کار در کارخانجات اشتغال دارند.

وی افزود: با هماهنگی مسئولان قضایی خوزستان، کمیته حمایت از سرمایه گذاری و صنایع که در راستای حمایت از تولید در دادگستری شوش فعال شده است، برای حمایت از برخی شرکت‌ها که با مشکل اقتصادی مواجه هستند، وارد عمل شده است.

رئیس دادگستری شهرستان شوش، اهمیت سرمایه گذاری و تقویت واحد‌های تولیدی و اشتغالزا در شهرستان شوش را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: سعی ما در کمیته حمایت قضایی سرمایه گذاری، رفع مشکلات و موانع پیش روی واحد‌ها در کمترین زمان ممکن است تا در روند تولید، اشتغال و صادرات خللی ایجاد نشود.

این مقام قضایی در شهرستان شوش در ادامه بیان کرد: این کمیته در راستای راه اندازی مجدد شرکت قند شمال خوزستان در شوش، رفع اختلاف مالی بین شرکت‌های هفت تپه و میان آب و حمایت از حقوق کارگران با توجه به جامعه کارگری این شهرستان اقدامات موثری را انجام داده است.
مرجع / میزان
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار