تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
کد خبر: ۱۷۰۰۵۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده انتظامی خوزستان گفت: بیش از 90 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در سطح خوزستان کشف و ضبط شد.

به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار حیدر عباس زاده در این خصوص اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و همچنین تحقق شعار 'حمایت از کالای ایرانی'، ماموران پلیس خوزستان با اجرای طرح های پاکسازی نقاط آلوده و با اشراف بر محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی استان پنج دستگاه خودرو و سه انبار کالای قاچاق را شناسایی کردند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران پلیس خرمشهر با تلاش گسترده و رصد اطلاعاتی شبانه روزی 2 انبار دپوی برنج قاچاق و یک دستگاه خودروی کانتینردار حامل کالای قاچاق را شناسایی کردند که در بازرسی از آنها مقدار 14 تن برنج و تعداد زیادی پارچه قاچاق کشف و ضبط شد.

سردار عباس زاده ادامه داد: در این راستا ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با انجام تحقیقات تخصصی یک انبار دپو کالای قاچاق را در شهرستان اهواز شناسایی و در بازرسی از آن 60 هزار و 492 قلم انواع لوازم جانبی تلفن همراه کشف کردند.

وی تصریح کرد: در ادامه این عملیات ها ماموران ایست و بازرسی پل زال شهرستان اندیمشک با تشدید کنترل خودروهای عبوری چهار دستگاه کامیون حامل تعداد زیادی تلفن همراه، باند، بلندگو و وسایل ارتباطی فاقد هرگونه مجوز گمرکی را کشف کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان اظهار داشت: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده را 90 میلیارد و 209 میلیون ریال برآورد کردند که هفت قاچاقچی نیز دراین زمینه دستگیر شدند.

وی تاکید کرد: پلیس با اجرای طرح های مبارزه با قاچاق کالا با تمام توان با این پدیده شوم به صورت قاطع و قانونی برخورد می کند.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار