تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
کد خبر: ۱۷۱۶۷۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
تقدیر از اتحادیه تعاون روستایی استان خوزستان بعنوان تشکل تعاونی برتر بخش کشاورزی

در  جشنواره تعاونی های برتر که بمناسبت هفته تعاون در هتل المپیک تهران برگزارگردید از اتحادیه شرکتهای تعاونی روستایی استان خوزستان به عنوان اتحادیه برتر تجلیل شد.

در سومین روز از جشنواره تعاونیهای برتر که توسط وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و با همکاری سازمان مرکزی  تعاون روستایی ایران در محل هتل المپیک تهران با حضور دکتر شیرزاد مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران ، مهندس رحیمی عضو هیئت مدیره و دکتر مهدی صیاحی مدیر تعاون روستایی خوزستان برگزار شد از تعاونیهای نمونه و برتر بخش کشاورزی کشور تجلیل شد که در بین آنان مهندس افسر دیر مدیر عامل اتحادیه شرکتهای تعاونی روستایی خوزستان موفق به کسب رتبه برتر گردید.

گفتنی است : اتحادیه تعاون روستایی خوزستان در سال 77 با هدف رفع مشکلات و توسعه پایدار کشاورزی با حدود 250 فروشگاه و 120 شرکت و 96 مرکز فروش و حمایت از کشاورزان با ارائه کود، بذر و سم و خرید اقلام مازاد بر نیاز کشاورزان و آموزش به روستائیان تشکیل شد.
توزیع نهادهای کشاورزی ، احداث بازارچه های فروش، راه اندازی شرکت های حمل و نقل و صادرات و واردات کشاورزی در سطح استان از دیگر اقدامات این اتحادیه می باشد.
این اتحادیه در سال های 82، 90، ، 94 و 96 نیز موفق به کسب عنوان نمونه کشوری گردیده بود.
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار