تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۷
کد خبر: ۱۷۱۸۱۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان خبر داد:
برگزاری سالانه دو برنامه تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در سطح کشورمدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان از برگزاری سالانه دو برنامه تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در سطح کشور خبر داد.

سردار محمد علی پور در همایش نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت دوران دفاع مقدس که روز دوشنبه (19 شهریورماه) در مجتمع فجر سپاه اهواز برگزار شد، اظهار کرد: نکوداشت پیشکسوتان دوران دفاع مقدس در سه سطح و در سراسر کشور در حال اجرا است.

وی افزود: برای اجرای برنامه ها و خدمت رسانی و تجلیل از پیشکسوتان مقرر شده است که هر سال دو برنامه در این جهت در سطح کشور برگزار شود که این همایش نخستین همایش از این برنامه ها است.

علی پور با اشاره به ارائه خدمات به پیشکسوتان دفاع مقدس گفت: هر اداره و سازمان نیروهای مسلح در بحث مسائل خدماتی و رفاهی پیشکسوتان اقداماتی انجام می دهند.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان با اشاره به چگونگی برگزیدن منتخبان در همایش نکوداشت پیشکسوتان دفاع مقدس، گفت: به تمامی نیروهای مسلح و جهادی سهمیه ای برای نخستین همایش دادیم که تعدادی از پیشکسوتان را دعوت کنند اما طی سال های متوالی برای تا آخرین نفر پیشکسوتان که به سربازان دوران دفاع مقدس مربوط می ‌شود، همایش تجلیل برگزار می‌کنیم.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار