تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
کد خبر: ۱۷۱۸۳۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
نماینده آبادان در نامه ای به دبیر شورای عالی مناطق آزاد:
حقوق مدیران منطقه آزاد اروند شفاف سازی شودیکی از نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی طی نامه ای به دبیر شورای عالی مناطق آزاد خواهان شفاف سازی حقوق مدیران منطقه آزاد اروند شد.

در نامه عامر کعبی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به مرتضی بانک آمده است: در راستای اجرای ماده ۲۹ قانون برنامه پنج ساله توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، تکلیف دولت نسبت به راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایا و تکلیف دستگاه‌های مشمول این ماده در ثبت حقوق، فوق العاده ها، هزینه ها، کمک هزینه ها، کارانه، پرداخت های غیر ماهانه و ناخالص پرداختی ماهانه اعم از مستمر و غیر مستمر، نقدی و غیر نقدی (معادل ریالی آن) و سایر مزایا به مدیران موضوع این ماده، اقدام لازم را معمول و برای شفاف سازی و بررسی با توجه به گزارش‌های مردمی ارسالی از میزان پرداختی های سازمان منطقه آزاد اروند اقدام لازم را معمول و نتیجه آن را تفضیل در اسرع وقت به اینجانب ارسال کنید.

پیشتر در فضای مجازی لیست هایی منتسب به حقوق  دریافتی مدیران سازمان منطقه آزاد اروند منتشر شد که با واکنش منفی از سوی مردم مواجه شد. البته در صحت و سقم این فیش ها ابهاماتی وجود دارد. 
مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار