تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
کد خبر: ۱۷۱۹۶۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرمشهر خبر داد:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرمشهر از اجرای رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله در خرمشهر خبر داد.

 علیرضا خردمند اظهار کرد: امروز دشمن بعد از ناامیدی از هرگونه اقدام امنیتی و نظامی علیه ملت بزرگ ایران اسلامی، به صورت متمرکز به جنگ در عرصه اقتصادی علیه این مردم و اعمال فشار مضاعف در حوزه اقتصاد پرداخته است.

وی افزود: بر همین اساس رزمایش سراسری اقتدار عاشورای بسیج سپاهیان حضرت محمد رسوال‌الله(ص) ۲ با هدف ناامید کردن دشمنان انقلاب اسلامی از اعمال فشار‌های اقتصادی روز ۲۵ شهریور‌ماه در خرمشهر برگزار می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرمشهر گفت: این رزمایش با حضور گردان‌های بیت‌المقدس برگزار و با فراخوان، تجمع، اردوکشی و ستون کشی در سطح شهرستان و استقرار در اردوگاه شهید باکری ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه عنوان کرد: از اهداف برگزاری این رزمایش می‌توان به خدمت رسانی به عموم مردم، بلااثر کردن تحریم‌های ظالمانه دشمن و تبیین کارنامه و دستاوردهای کلان ۴۰ ساله انقلاب اسلامی اشاره کرد.

خردمند اظهار کرد: در این رزمایش که با استفاده از ظرفیت اقشار مختلف بسیج برگزار خواهد شد، بسیجیان خرمشهری نشان خواهند داد برای باری دیگر و در نبرد اقتصادی نیز دشمن را در ورودی های خرمشهر زمین گیر خواهیم کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرمشهر گفت: همچنین همزمان با اجرای رزمایش، گروه‌های جهادی سپاه ناحیه خرمشهر برای اجرای اقدامات فرهنگی و آموزشی به نقاط حاشیه نشین و کم برخوردار شهرستان اعزام و به مردم این مناطق خدمت رسانی می‌کنند.
مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار