تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
کد خبر: ۱۷۳۳۰۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رییس انجمن آژانس‌های هواپیمایی خوزستان با بیان این‌که در حال حاضر قیمت برخی پروازها به اندازه قیمت تورها در گذشته است، گفت: شرکت‌های هواپیمایی متناسب با شرایطی که در بازار به وجود آمده قیمت‌های خود را افزایش داده‌اند و این مساله باعث شده تا شرایط به شکلی رقم بخورد که استقبال مردم از تورهای داخلی و خارجی کم شود و به نوعی صنعت گردشگری متوقف شود. 

امید خوانساری با اشاره به کاهش استقبال مردم از تورهای داخلی و خارجی عنوان کرد: شرایطی که برای بازار دلار و ارز در کشور به وجود آمده است، بخش گردشگری خارجی را متوقف کرده است.

وی ادامه داد: همچنین شرایطی که در این زمینه به وجود آمده باعث شده تا علاوه بر کاهش استقبال مردم از تورهای خارجی، رغبت مردم برای استفاده از تورهای داخلی نیز کم شود.

رییس انجمن آژانس‌های هواپیمایی خوزستان تصریح کرد: قیمت پروازها آنقدر گران شده است که شرایط سختی را برای مردم به وجود آورده است. در گذشته شاید قیمت نرخ تورها به اندازه نرخی بود که اکنون بلیط برخی از پروازها دارند.

خوانساری ادامه داد: شرکت‌های هواپیمایی متناسب با شرایطی که در بازار به وجود آمده قیمت‌های خود را افزایش داده‌اند و این مساله باعث شده تا شرایط به شکلی رقم بخورد که استقبال مردم از تورهای داخلی و خارجی کم شود و به نوعی صنعت گردشگری متوقف شود.

وی خاطرنشان کرد: در بحث افزایش قیمت‌ها هر کسی کار خود را انجام می‌دهد و بدون آنکه ترسی از پاسخگو بودن داشته باشد، قیمت بلیط پروازها را افزایش می‌دهد و این موضوع باعث افزایش قیمت‌ها و به تبع آن کاهش استقبال مردم از تورها می‌شود.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار