تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
کد خبر: ۱۷۴۴۴۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
روند تهیه کارت سوخت برای بسیاری از افراد یک علامت سوال بزرگ است. درواقع با وجود همه اطلاع رسانی ها در مورد کارت سوخت باز هم تعداد افرادی که در مورد کارت سوخت سوال دارند کم نیست. درادامه به بررسی 5 نکته مهم در مورد کارت سوخت می پردازیم:

 کارت سوخت را می توان یکی از دغدغه های جدید و مهم بسیاری از افراد دانست. بنابراین اگر در این خصوص همچنان ابهاماتی دارید با ما همراه باشید:

مالکیت کارت سوخت

پرسش بسیاری از افراد در مورد مالکیت کارت سوخت است. درواقع بسیاری از افراد دوست دارند بدانند مالکیت کارت سوختشان به نام خودشان خواهد بود یا دیگران.این موضوع بسیار مهم است که بدانیم هر شخص برای خودرو یا دیگر وسایل نقلیه باید شخصا اقدام کند.

موتورها و کارت سوخت

بسیاری از افراد تصور می کنند برخی از وسایل نقلیه مثل موتورها نیازی به کارت سوخت ندارند اما این یک تصور کاملا اشتباه است. همه وسایل نقلیه می توانند برای دریافت کارت سوخت اقدام کنند و قطعا موتور هم یکی از این وسایل است.

مسئله تعویض خودرو و کارت سوخت

خرید ماشین دست دوم منافاتی با کارت سوخت ندارد و حتی اگر شما خودرو دست دوم نیز خریداری کرده باشید می توانید روی کارت سوخت خود حساب باز کنید. به محض انتقال سند و تحویل مدارک خودرو، شما شرایطی خاص خود خواهید داشت.

خودروهای نو و کارت سوخت

مسئله خرید خودرو نو و استفاده از کارت سوخت نیز بسیار ساده است. کافیست با مدارک رسمی و معتبر خود به دفاتر پست مراجعه کنید تا کارت سوخت خود را دریافت کنید.
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار