تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
کد خبر: ۱۷۴۵۲۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان:
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: بر اساس قانون باید از صندوق مکانیزه فروش در میادین میوه و تره‌بار استفاده شود. 

علی‌محمد رحمانی‌زاده اظهار کرد: با توجه به مصوبه هیات وزیران در خصوص مدیریت میادین میوه و تره‌بار و محصولات کشاورزی و بر اساس قانون اصلاحی مالیات‌های مستقیم، واحدهای صنفی مستقر در میادین میوه و تره‌بار مشمول نصب و استفاده از صندوق مکانیزه فروش هستند.

وی افزود: در این زمینه بر اساس قانون باید همه واحدهای صنفی مستقر در میادین میوه و تره‌بار استان از صندوق مکانیزه فروش استفاده کنند.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان ادامه داد: همچنین همه این واحدهای فروش در میادین باید نسبت به صدور صورتحساب و فاکتور اقدام کنند تا قانون مالیات‌های مستقیم را رعایت کنند.

رحمانی‌زاده عنوان کرد: باید صدور صورتحساب خروجی صندوق‌های مذکور با نظارت دقیق اتحادیه‌های صنفی و بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت انجام بگیرد تا شاهد بروز مشکلی در این زمینه نباشیم. 

وی خاطرنشان کرد: با متخلفانی که از اجرای این مصوبه سرباز زنند مطابق قانون و مقررات برخورد خواهد شد زیرا اجرای این مصوبه بر اساس قانون الزامی است و باید از سوی واحدهای مستقر در میادین میوه و تره‌بار اجرایی شود.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار