تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸
کد خبر: ۱۷۴۶۹۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
با صدور اطلاعیه آنی صورت گرفت؛
مدیریت بحران استانداری خوزستان در خصوص وضعیت آب و هوا اخطاریه صادر کرد و از فرمانداران خواست که تمهیدات لازم در این زمینه را اتخاذ کنند.

اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان با صدور اخطاریه‌ای درباره وضعیت آب و هوایی شهرستان‌های خوزستان در روزهای آینده گفته است: با توجه به اطلاعیه امروز اداره کل هواشناسی خوزستان، نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده ورود سامانه بارش‌زا از اواسط روز چهارشنبه ۱۴ آذر هستند که اوج بارش‌ها در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری خواهد بود لذا لازم است جلسات مدیریت بحران در فرمانداری‌های شهرستان‌های خوزستان تشکیل شود تا نسبت به اتفاقات و رخدادهای این روزها آمادگی کامل وجود داشته باشد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به حجم بارش‌ها انتظار آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل‌ها، طغیان رودخانه‌ها و پیش بینی مواج و طوفانی بودن شمال خلیج فارس انتظار می‌رود فرمانداران با تشکیل فوری جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان اقدام به ثبت تصمیمات و اتخاذ تمهیدات لازم کنید.

همچنین در این اطلاعیه آمده که مدیران عضو ستاد بحران شهرستان برای خروج از محل خدمت خود باید با فرمانداری، هماهنگی‌های لازم را انجام دهند و فرماندار نیز یک کشیک شبانه روزی تعیین کند. 
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار